°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Na Farme to bude vrieť: Nikolu po vypadnutí podviedol frajer s najlepšou kamarátkou... Musela sa na to dívať!

Pri pohľade na rozvášnenú dvojicu zrejme Nikol trafí šľak...
Pri pohľade na rozvášnenú dvojicu zrejme Nikol trafí šľak...
Zdroj: TV MARKÍZA
03.10.2020 06:00

BRATISLAVA - Toto bude mať ešte poriadnu dohru! V piatkovom famárskom dueli musela brány statku opustiť kontroverzná Nikol Fridrichová (32), ktorú porazil Vladislav Nikolajev. Blondínka nejaký ten čas udržiavala vášnivý románik so svojím kolegom z dedinskej strany - Henrichom Kuľkom. Lenže po tom, čo odišla, sa v chalúpke pre vypadnutých ani nestihla ohriať a na opačnej strane brehu sa to zvrhlo!


V závere duelovej epizódy sa, tak ako obvykle, objavili upútavky na ďalšiu časť. No a v pondelok sa diváci Farmy dočkajú skutočného rošamba. Zo záberov je jasné, že na statku bude po súboji oslava, ktorú zorganizovali pri príležitosti toho, že mesto a dedina sa po niekoľkých týždňoch spojili. A tak, ako padli hranice, padli aj zábrany. Opäť bude úradovať alkohol a okrem hádok a zábavy nebude núdza ani o vášnivé chvíľky. 

Nikol po súboji s Vladom vypadne. Chvíľu potom, čo Farmu opustí, sa situácia na statku poriadne zvrtne.
Na Farme to bude
Zdroj: TV MARKÍZA

Lenže jednou z dvojích, ktorá k sebe bude mať blízko, je Henrich a Rebeka. Tí sa spoločne zavrú do kúpeľne, kde sa budú najprv doťahovať a potom padne niekoľko horúcich bozkov. Lenže tento nový párik nemal ani tušenia, že na všetko sa bude dívať Nikol Fridrichová, ktorá svojich kolegov teraz môže sledovať z chalúpky. Pohľad na intímnosti medzi jej farmárskym frajerom a najlepšou kamarátkou zrejme bude znášať mimoriadne ťažko. 

Heňo s Rebekou sa oddajú spoločným vášnivým chvíľkam.
Na Farme to bude
Zdroj: TV MARKÍZA

Nikol sa bude na celú situáciu dívať prostredníctvom obrazovky v chalúpke.
Na Farme to bude
Zdroj: TV MARKÍZA

V upútavke totiž vidno, že blondínka sa zrúti a utešovať ju bude Maja, ktorú pred niekoľkými týždňami porazila. „Jak ma podrazili? Jak? Pichli mi dýku do chrbta," plače na jednom zo záberov v objatí svojej spolusúťažiacej. Ako sa celá situácia napokon vyvinie a či došlo medzi Rebekou a Heňom aj k niečomu viac, než len K bozkom, sa dozvieme už v pondelok na obrazovkách Markízy! 


Galéria

Pri pohľade na rozvášnenú Nikol po súboji s Heňo s Rebekou sa Nikol sa bude na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články