°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Radikálny ŠKRT u Čechov zasiahol aj Jojku: Maska v nedeľu večer sa ruší!

Zlatá maska v nedeľu na obrazovkách Jojky končí.
Zlatá maska v nedeľu na obrazovkách Jojky končí.
Zdroj: TV JOJ
02.10.2020 12:01

BRATISLAVA - Minulý týždeň sme na Topkách informovali, že Česi s tragickou sledovanosťou šou Zlatá maska stratili trpezlivosť. Z pôvodného prime time-ového času o 20:30, sa rozhodli jej vysielanie presunúť na menej aktratívny čas. A zmeny robí už aj Jojka. Maska v nedeľu večer na jej obrazovkách končí!


Minulý týždeň sme na Topkách informovali, že už po tretej časti sa česká Prima rozhodla drahú televíznu šou presunúť z prime time-u na menej atraktívny vysielací čas, konkrétne na 21:25. A to už od najbližšej nedele. Dohnala ich k tomu tragická sledovanosť, ktorú projekt dosahuje. 


Tragická sledovanosť jojkárskej Zlatej masky: Česi stratili trpezlivosť... Rázny škrt!


Ako české médií zverejnili, Zlatá maska strácala každou časťou sledovanosť a pri tretej epizóde zostala len približne polovica tých, ktorí sledovali šou prvý týždeň. Pýtali sme sa vtedy, či sa k podobnému kroku chystá aj slovenská Jojka, ktorá program prináša Slovákom. 

Vtedy však na kolibe žiadne zmeny nechystali. „Zlatá maska ostáva na Tv Joj. Čas jej vysielania sa nemení, diváci si ju budú môcť pozrieť opäť v nedeľu o 20:35 hod.“ povedala pre Topkysk PR manažérka televízie Katarína Gajdošíková. No už o týždeň neskôr je všetko inak. 

Televízia na svojich stránkach avizuje, že šou sa z pôvodného času presúva a v nedeľu večer definitívne končí. Fanúšikovia si ju po novom budú môcť pozrieť už zajtra večer - teda v sobotu, ale v menej atraktívnom čase o 21:30 hod. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Zlatá maska v nedeľu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články