°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Vtipný TRAPAS v živom vysielaní na Jojke: Moderátorka hlásila správu a popritom... Haha!

Alena Stračiaková sa pasovala s doternou muchou v priamom prenose.
Alena Stračiaková sa pasovala s doternou muchou v priamom prenose.
Zdroj: TV JOJ
18.09.2020 10:30

BRATISLAVA - Čaro živých prenosov si už nespočetne veľakrát vyžiadalo väčšie či menšie trapasy, na ktoré moderátori aj s odstupom rokov stále s úsmevom spomínajú. Aktuálne má jeden na svojom konte aj jojkárska moderátorka spravodajstva Alena Stračiaková. Priamo v živom vstupe musela riešiť nepríjemnú situáciu!


Moderátorka Ranných novín televízie Joj Alena Stračiaková priniesla vo večernom spravodajstve naživo aktuálne informácie z rokovania Ústredného krízového štábu. Rozprávať bez prípravy o takých vážnych informáciách, ako sú opatrenia vlády kvôli zúriacemu koronavírusu, nie je ničím jednoduchým.

No blondínka to mala ešte trochu sťažené. Priamo pred kamerami, keď naživo rozprávala tisíckam ľudí, čo sa preberalo na rokovaní vlády, ju totiž začala otravovať mucha. Nálety robila rovno okolo jej hlavy a nakoniec jej v jednom momente sadla priamo na tvár.

Alena Stračiaková mala problémy s dotieravou muchou v živom vstupe.
Vtipný TRAPAS v živom
Zdroj: TV JOJ

Vtedy už blondínka zakročila. „Ospravedlňujem sa, tu ma obťažuje nejaká mucha,“ zahlásila v živom vysielaní Stračiaková a zahnala sa doskami, ktoré držala v ruke. A hoci mala na na ústach rúško, bolo jasne vidieť, že ju bizarná situácia pobavila. 


Televíziám »išla karta«: Holý zadok v priamom prenose a ešte aj... Ups, to je ale TRAPAS!


V minulosti potrápil dotieravý hmyz rovno pred kamerami aj Aleninu kolegyňu zo spravodajstva, moderátorku Adrianu Kmotríkovú. Mucha blondínke sadla na vlasy a pobudla tam celý čas, až kým blondínka neuviedla nasledujúcu reportáž. Známa Slovenka sa vtedy zachovala ako maximálna profesionálka, situáciu ustála a po celý čas nemykla ani obočím. 

Adriane Kmotríkovej sadla na hlavu mucha počas hlásenia reportáže.
Vtipný TRAPAS v živom
Zdroj: TV JOJ


Galéria

Alena Stračiaková sa pasovala Alena Stračiaková mala problémy Adriane Kmotríkovej sadla na Alena Stračiaková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články