Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

VIDEO Technické problémy slovenských televízií: Po RTVS aj JOJka… A moderátori nič netušili!

Technické problémy pred týždňom zaznamenala RTVS, včera zas Tv Joj.
Technické problémy pred týždňom zaznamenala RTVS, včera zas Tv Joj.
Zdroj: Tv Joj/RTVS
09.04.2021 05:45

BRATISLAVA - Rovno na Veľký piatok zaznamenala veľké technické problémy verejnoprávna RTVS. Namiesto programu sa na obrazovkách Jednotky a Dvojky objavilo zrnenie alebo čierna obrazovka. A včera sa s výpadkom musela pasovať aj Tv Joj. Ranná šou neodštartovala... O poruche pritom zjavne nevedeli ani moderátori!


VIDEO: Televízia Joj zaznamenala problémy pri Ranných novinách

Štvrtkový deň neodštartoval na Kolibe najideálnejšie. Hneď v skorých ranných hodinách sa totiž Jojka musela pasovať s nepríjemnými technickými problémami. Každý pracovný deň presne o 6:15 ráno totiž štartuje vysielanie Ranných novín. Včera však na divákov čakal len seknutý obraz a po pár minútach čierna obrazovka. 

Trvalo celých 8 minút, kým tvorcovia problémy vyriešili a vysielanie rannej šou naskočilo. Začiatok relácie však úplne chýbal a obraz naskočil uprostred rozbehnutej reportáže. Zdá sa dokonca, že o technickej poruche nevedeli ani samotní moderátori. Keď sa konečne dostali do vysielania, pokračovali v moderovaní bez jedinej zmienky o problémoch. 

Na celých 8 minút vo štvrtok ráno vypadlo vysielanie televízie Joj.
VIDEO Technické problémy slovenských
Zdroj: Tv Joj

S ešte vážnejšími technickými problémami sa presne pred týždňom na Veľký piatok pasovala verejnoprávna RTVS. Výpadok vysielania zaznamenala na Jednotke aj Dvojke už približne o 6:30 ráno a trval až do 10:30.

Televízia po prvom probléme nasadila do vysielania rozprávku, ktorú avizovala v neskoršom čase, no aj tá viackrát vypadla a nakoniec program spadol úplne. „Z technických príčin sa zmenil vysielaný televízny program, za čo sa všetkým divákom ospravedlňujeme. Príčiny riešime. Pokojné veľkonočné sviatky,“ napísala na facebooku RTVS. 


Galéria

Technické problémy pred týždňom Najprv sekol obraz. Vysielanie sa Jojke podarilo Moderátori pôsobili, akoby o

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články