Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Kuriózne stretnutie na jednom móle: Kollárova čokoládová mamička aj najstaršia dcéra… A s touto vraj tiež randil!

Dcéra Alexandra Horňáková, Paula Simoes, Dominika Ngo Ducová
Dcéra Alexandra Horňáková, Paula Simoes, Dominika Ngo Ducová
Zdroj: Jan Zemiar
11.09.2020 09:00

BRATISLAVA - Zábery zo stredajších Bratislavských módnych dní sme vám na Topkách priniesli už včera. Všimli ste si však tú kuriozitu? Na móle sa totiž predviedla časť rodiny Borisa Kollára (55). V úlohe modelky sa predstavila jeho najstaršia dcéra Alexandra Horňáková (19), čokoládová mamička jeho syna Christiana Alexandra Paula Simoes (38) a... Na Dominiku Ngo Ducovú (24) si vraj v minulosti tiež robil zálusk!


Boris Kollár má tak košatú rodinu, že nestretnúť niektorú z jeho mamičiek, dcér či údajných mileniek na spoločenskej akcii je takmer nemožné. Výnimkou nebola ani fashion šou Bratislavské módne dni, ktorá sa konala v stredu večer v jednom z luxusných bratislavských hotelov. 

Priamo na móle sa totiž vystriedali rovno tri ženy, ktoré sú nejakým spôsobom späté s predsedom Národnej rady. V úlohe modelky sa totiž už po niekoľkýkrát predstavila jeho najstaršia dcéra Alexandra Horňáková. Tú má známy multiotecko s právničkou Stankou, ktorá medializáciu príliš nevyhľadáva. 

Borisova dcéra Alexandra Horňáková sa v úlohe modelky predstavila už po niekoľkýkrát.
Kuriózne stretnutie na jednom
Zdroj: Jan Zemiar

V nádherných šatách sa pred milovníkmi módy predviedla aj Kollárova mamička číslo 8 - čokoládová kráska Paula Simoes. S tou má Boris chlapčeka Christiana Alexandra. No a v minulosti sa šuškalo ešte o jednej žene, ktorá sa na Bratislavských módnych dňoch predviedla. Zálusk si mal boháč robiť aj na moderátorku módnej televízie Fashion TV Dominiku Ngo Ducovú.

V úlohe modelky sa predstavila aj Paula Simoes, s ktorou má Kollár syna Christiana Alexandra.
Kuriózne stretnutie na jednom
Zdroj: Jan Zemiar

Keď sa tmavovláska uchádzala o post moderátorky módnej televízie, Kollár ju na svojom Facebooku vo veľkom podporoval. Časopis Plus 7 dní potom informoval, že dvojica spolu koncom roka 2014 dokonca absolvovala cestu do Nepálu. Či medzi nimi aj k niečomu došlo, ani jeden z nich nepotvrdil.

Moderátorka Dominika Ngo Ducová patrí tiež k tým ženám, na ktoré si Boris Kollár robil zálusk.
Kuriózne stretnutie na jednom
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Dcéra Alexandra Horňáková, Paula Borisova dcéra Alexandra Horňáková V úlohe modelky sa Moderátorka Dominika Ngo Ducová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články