°C

Streda, 23. september 2020. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

FOTO Záchvat smiechu mladej Malachovskej: Zbadala fotografa a… Ale pozrite na tie sexi MINI!

Kristínu Malachovskú sme stretli na nábreží Dunaja. Keď zbadala nášho fotografa, dostala záchvat smiechu.
Kristínu Malachovskú sme stretli na nábreží Dunaja. Keď zbadala nášho fotografa, dostala záchvat smiechu.
Zdroj: Jan Zemiar
15.08.2020 16:55

BRATISLAVA - Horúce letné počasie láka mnohých na terasy podnikov... Na nábreží Dunaja tak v týchto dňoch stretnete obrovské množstvo ľudí. A aj tých verejne známych. Nám sa nedávno podarilo nafotiť dcéru Ivety (55) a Martina (52) Malachovských, moderátorku Kristínu Kocian (26). Keď zbadala nášho fotografa, dostala záchvat smiechu... Ale pozrite na tie sexi mini, ktorými pútala pozornosť!


Kristína Malachovská sa do povedomia verejnosti síce dostala ako dcéra slávnych rodičov, moderátorky Ivety Malachovskej a operného speváka Martina Malachovského, no dnes je už verejne známa aj ona sama. Vydala sa totiž v šľapajach svojej mamy a moderuje na obrazovkách verejnoprávnej RTVS. 


Ďalšia slovenská promi svadba: Iveta Malachovská vydala dcéru... FOTO nevesty!


Dokonca má vlastnú šou. V relácii s názvom Zdravá maškrta každý deň o pol deviatej ráno prináša divákom recepty, ktoré ulahodia aj tým, ktorí si potrpia na zdravší životný štýl. Navyše, ešte pred pár mesiacmi spolu s ďalšími známymi kolegami moderovala televíznu zábavnú hru Happy kvíz. 

No hoci sa zdá, že má mladá moderátorka plne nabitý diár, nám sa ju podarilo stretnúť v centre Bratislavy. Nahodená v ultra krátkych bielych šatách, v slušivom ružovom saku a bielych sandáloch na seba strhávala pohľady. Ako čerešnička na torte bol jej široký úsmev, ktorý nahodila, keď zbadala nášho fotografa. 

Hovorí sa, že smiech je najlepší doplnok - pozrite, ako to pristane Kike Kocian.
FOTO Záchvat smiechu mladej
Zdroj: Jan Zemiar

Pristane to Kristíne?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 3859Galéria

Kristínu Malachovskú sme stretli Hovorí sa, že smiech

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články