°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Exfarmárka sa stala po prvý raz mamou: Komplikácie pri pôrode, obrovský strach... TOTO je meno bábätka!

Eva Zelníková sa stala po prvý raz mamou.
Eva Zelníková sa stala po prvý raz mamou.
Zdroj: Instagram E.Z.
06.07.2020 05:45

ŽILINA - Usmievavú blondínku si ľudia pamätajú najmä z markizáckej šou Farma. Po reality šou sa Eva Strážnická Zelníková (25) zviditeľnila, rozbehol sa jej skvele obchod s oblečením, pred dvomi rokmi v auguste sa vydala a teraz sa im s manželom splnil sen. Stali sa z nich rodičia.


Exfarmárka Eva Zelníková sa stala po prvý raz mamou. Hoci ešte pred rokom v lete avizovala, že jej manželstvo s Matúšom sa rozpadáva, krízu napokon ustáli a spečatili to tým najkrajším možným spôsobom. Blondínka otehotnela a so svojou láskou sa pripravovali na príchod malého drobčeka.

Týmito zábermi Eva dala svetu na známosť, že z nej bude mama.
Exfarmárka sa stala po
Zdroj: Archív E.Z.

Kysučanka mala ešte približne pred mesiacom komplikácie spojené s tehotenstvom. „Bábätko je asi netrpezlivé po mamičke a už sa nevie dočkať príchodu na svet. Začalo sa nám pýtať von troška skôr, tak ma hospitalizovali v žilinskej nemocnici. Zatiaľ sa nám polepšilo, udržiavame, ideálne by bolo, keby bábätko vydržalo ešte 2 – 3 týždne v brušku,” povedala pre Topky, keď ju ešte začiatkom júna hospitalizovali.

Tentoraz sa Eva v sobotu podelila opäť o záber z nemocnice, ktorý bol spojený s anketou či sú ženy za alebo proti epidurálke. Maličké sa pýtalo von a z mladej exfarmárky sa stala čerstvá mamina. Svojmu manželovi v sobotu vo večerných hodinách porodila synčeka, ktorému vybrali meno Matteo. „Ahojte všetci, ďakujeme za vaše správy. Ešte sa z toho všetkého dostávame. Nakoniec sa nám situácia skomplikovala a museli sme ísť akútnym cisárskym. Našťastie sme všetci v poriadku. Malý je úžasný," napísala Eva okolo desiatej večer do príbehu na Instagrame.

Napriek tomu, že sa Eva pripravovala na prirodzený pôrod, došlo ku komplikáciám a tak nakoniec musela pod nôž. Priznala, že prežívala obrovský strach, no je vďačná, že je ona i maličký v poriadku. Matteo prišiel na svet o 19:55 hod., meral 49 centimetrov a vážil 2970 gramov. „Neskutočný strach som mala. Som rada, že sme všetci ok. Ďakujem ti Bože. Človek si v minúte uvedomí veľa vecí," priznala čerstvá mama obavy, ktoré prežívala. Mamičke aj bábätku želáme veľa síl a zdravia.

Eva Zelníková priviedla v sobotu na svet svoje prvé dieťa. Synček dostal meno Matteo.
Exfarmárka sa stala po
Zdroj: Instagram E.S.Z.

Páči sa vám meno Matteo?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 640Galéria

Eva Zelníková s manželom Eva Zelníková sa stala Týmito zábermi Eva dala Fanúšikom sa prihovorila z Eva Zelníková priviedla v Takýmto záberom sa v Eva musela napokon rodiť Chlapček aj mamička sú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Archív E.Z.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články