Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

FOTO Cibulkovú prepustili z pôrodnice: Svojho Jakubka si už berie domov!

Dominika Navara Cibulková si odniesla malého Kubka z pôrodnice domov.
Dominika Navara Cibulková si odniesla malého Kubka z pôrodnice domov.
Zdroj: Vlado Benko Jr.
17.06.2020 16:17

VIEDEŇ/BRATISLAVA - Dominika Cibulková (31) prežíva najkrajšie chvíle svojho života - v nedeľu skoro ráno sa stala mamou synčeka Jakubka. V nemocnici strávila dokopy 4 dni... A dnes si už svoj poklad berie domov. Prepustili ju z nemocnice!


Dominika Cibulková rodila na prestížnej klinike vo Viedni. Práve tam si to v sobotu večer namierila, keď jej slovenskí lekári povedali, že čoskoro to už príde. Jakubko sa napokon vypýtal na svet v nedeľu v skorých ranných hodinách. 


FOTO Cibulková 3 dni po pôrode: Vyšla na balkón a...!


„Uvidíme, ako dlho si nás tu nechajú. Aj malý bude mať ešte nejaké vyšetrenia, také celkové, takže uvidíme, ako dlho to bude trvať. Takže rátame, že v taký štvrtok asi pôjdeme domov. Už sa veľmi tešíme,“ prezradila pre Topky.sk pred dvomi dňami Cibulková. 


EXKLUZÍVNE Zlodeji vybielili chalupu Dominiky Cibulkovej, keď rodila: VIDEO zločincov v akcii!


No hoci na príchod svojho vytúženého chlapčeka musela Dominika vyčkávať, v prípade prepustenia z nemocnice už čakať nemusela. Napokon ju z kliniky pustili o deň skôr, ako si myslela. Dnes popoludní si tak Jakubka mohla spolu s manželom Michalom Navarom zobrať domov. 

Nám sa ju pri tom podarilo nafotiť. Otecko vyšiel s autom z garáže pred vchod nemocnice, naložil jednu tašku, zvyšok už mal v aute, a potom zmizol opäť za dverami nemocnice. Išiel zaplatiť účet. Potom už z brán vyšli obaja rodičia aj s malým Kubkom vo vajíčku. 

Dvojica vyšla s obrovským úsmevom na perách a prítomným fotografom aj zapózovala. Pred nemocnicou sa dokonca objavila aj jedna fanúšička, ktorá si Dominiku po celý čas natáčala na mobil. Po chvíli, čo sa Navarovci venovali novinárom, nasadli do auta, mamička si sadla za Michala a kompletná rodinka konečne odišla do pohodlia svojho domova. 

Dominika Cibulková a Michal Navara zapózovali fotografom pred nemocnicou.
FOTO Cibulkovú prepustili z
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Všetky FOTO z Dominikinho odchodu z pôrodnice nájdete v našej GALÉRII»


Galéria

Dominika Navara Cibulková si Dominika Cibulková a Michal

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články