°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Mária Čírová sa pochválila záberom s bábätkom: FOTO priamo z pôrodnice!

Mária Čírová
Mária Čírová
Zdroj: Instagram
03.06.2020 09:00

BRATISLAVA - Obľúbená speváčka Mária Čírová (31) posledné dni zdieľala na Instagrame prípravy na príchod vytúženého synčeka na svet. V utorok sa pochválila krásnym a dojemným záberom s bábätkom priamo z pôrodnice!


Mária Čírová s manželom Mariánom Kachútom si vysnívali tretie bábätko. S radostnou novinkou sa s verejnosťou podelila na sviatok všetkých zamilovaných a nie je to tak dávno, čo svojim fanúšikom prezradila aj pohlavie bábätka. Speváčka z Trnavy má dve krásne deti - syna Huga a dcérku Zoe, ktorí sa mimoriadne tešia na bračeka.

Kým však bábätko príde na svet a rodinka sa rozrastie na päťčlennú, prejde ešte niekoľko týždňov. Mária sa však už teraz pochválila záberom s bábätkom. Vrátila sa späť v minulosti o osem rokov, keď na svet priviedla svoju malú kópiu Zoe. Jej dcérka totiž včera oslavovala narodeniny a pri tejto príležitosti zverejnila Čírová dojemnú fotku s dievčatkom priamo z pôrodnice. „Moje narodeninové dievčatko!!!! Všetko najlepšie Zoe, milujeme ťa najviac na svete,” napísala k fotke budúca trojnásobná mama, ktorá si už čoskoro bude môcť podobnú fotku urobiť so synčekom.

Mária Čírová sa vrátila v čase do momentu, keď dala život svojej dcérke.
Mária Čírová sa pochválila
Zdroj: Instagram M.Č.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články