Nedeľa3. december 2023, meniny má Oldrich, zajtra Barbora, Barbara

Za chorou Anetou Pariškovou prišiel manžel aj s deťmi: Rozprávali sa cez mobil, pozerali na seba cez ďalekohľad!

Anetu Pariškovú prišli pozrieť do nemocnice manžel aj deti. Zobraziť galériu (13)
Anetu Pariškovú prišli pozrieť do nemocnice manžel aj deti. (Zdroj: Vlado Benko Jr./Ján Zemiar)

BRATISLAVA - Pred dvomi dňami Aneta Parišková (46) šokovala verejnosť, keď na svojom Instagrame informovala, že v nemocnici bojuje so zákernou rakovinou. V utorok absolvovala prvú chemoterapiu. A hoci návštevy sú kvôli vyčíňajúcemu koronavírusu v nemocnici zakázané, jej manžel si predsa len našiel cestu, ako svoju milovanú denne navštíviť. Dnes so sebou zobral aj moderátorkiných troch synov. Pozrite, s mamou s rozprávali cez mobil a pozerali na seba cez ďalekohľad!


Šokujúca správa: Aneta Parišková bojuje s rakovinou!


Keď v utorok Aneta Parišková zverejnila na sociálnej sieti Instagram fotku z nemocnice, informovala len o tom, že prvou chemoterapiou odštartoval jej boj s rakovinou. Vedelo sa len toľko, že sa nachádza na onkohematológii. Až neskôr sa na verejnosť dostala správa, že zákerná diagnóza, s ktorou sa blondínka pasuje, je nádorové ochorenie lymfatických uzlín, tzv Non-Hodgkinov lymfóm. 

Galéria: Aneta Parišková s manželom Miroslavom

Moderátorka potom pre jojkársky Topstar magazín priblížila osudné chvíle. „Keď som si volala záchranku, netušila som, že je to rakovina. ja že zrazenina a bála som sa trombózy, ale s rakovinou som nerátala,“ prezradila svojej domovskej televízii Aneta. „Mám Non-Hodgkinov lymfóm pri srdci a na pľúcach a verím, že intenzívne chemo a imunoterapie nádor zničia,“ povedala s tým, že boj nehodlá vzdať.


Parišková bojuje s rakovinou: Návrat manžela a prvé slová... Volala som záchranku, myslela som, že je to trombóza!


Pri svojej milovanej manželke od prvej chvíle stojí jej partner Miroslav, ktorý sa kvôli jej zlému zdravotnému stavu okamžite vrátil z Ameriky. A hoci v nemocnici už niekoľko týždňov platia prísne pravidlá kvôli koronavírusu a návštevy sú prísne zakázané, vynaliezavý IT-čkár našiel spôsob, ako plavovlásku chodiť denne navštevovať. 

Za chorou Anetou Pariškovou
Zobraziť galériu (13)
Pariškovej manžel Miroslav zobral jej troch synov pozrieť sa na mamu do nemocnice.  (Zdroj: Vlado Benko Jr.)

Už včera sa Parišková na sociálnej sieti Instagram pochválila záberom, ako ju manžel prišiel pozrieť pod nemocničný balkón. No a dnes dorazil opäť... A priviedol aj Anetiných troch synov. Ona vyšla na balkón, zavolala svojim milovaným a po celý čas „návštevy“ sa s nimi rozprávala cez mobil, no aspoň na diaľku sa mohli vidieť a zakývať si. A jej chlapci si priniesli aj zlepšovák, aby na svoju mamu dobre videli - ďalekohľad.

Za chorou Anetou Pariškovou
Zobraziť galériu (13)
Anetini synovia si zobrali aj ďalekohľad, aby na mamu videli lepšie.  (Zdroj: Vlado Benko Jr.)

Za chorou Anetou Pariškovou
Zobraziť galériu (13)
Aneta sa na svojich milovaných pozerala z balkóna a rozprávala sa s nimi cez mobil.  (Zdroj: Vlado Benko Jr.)

Viac FOTO v GALÉRII»

Viac o téme: Aneta Parišková
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu