°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Kmotríková tri mesiace po odchode z JOJ-ky: Už vysiela u konkurencie!

Adriana Kmotríková po troch mesiacoch opäť zarezáva na televíznych obrazovkách.
Adriana Kmotríková po troch mesiacoch opäť zarezáva na televíznych obrazovkách.
Zdroj: TA3
27.04.2020 09:00

BRATISLAVA - Koncom minulého roka Adriana Kmotríková (49) šokovala verejnosť, keď oznámila, že po dlhých 15 rokoch dáva v Jojke výpoveď. Uplynuli 3 mesiace, odkedy na Kolibe vysielala poslednýkrát. A už opäť zarezáva pred kamerami - u konkurencie!


Keď Adriana Kmotríková odchádzala z Jojky, hovorilo sa, že sa plánuje venovať charite. Podrobnosti však neboli známe. Dva mesiace po jej poslednom vysielaní sa plavovláska objavila v relácii V siedmom nebi a tam prezradila viac. „Ja som odišla zo spravodajstva televízie JOJ s tým, že sa chcem venovať niečomu inému,“ otvorila tému Kmotríková. 

A potom na rovinu prezradila, čo bude robiť. „V inej spravodajskej televízii, neviem, či to tu smiem povedať, TA3, rozbieham nový projekt a ten je práve venovaný cystickej fibróze,“ prezradila svoje plány začiatkom marca bývalá jojkárka. A už o mesiac ju diváci spomínanej televízie mohli vidieť opäť vysielať. 

V sobotu 11. apríla totiž TA3 uviedla novú reláciu s názvom Život s cystickou fibrózou, ktorej moderátorkou je práve Adriana Kmotríková. Do programu si plavovláska pozýva odborníkov aj pacientov a snaží sa túto zriedkavú chorobu priblížiť nezasväteným Slovákom.

Adriana Kmotríková už zarezáva na obrazovkách TA3.
Kmotríková tri mesiace po
Zdroj: TA3

Adriana Kmotríková si do relácie pozýva odborníkov na zriedkavú chorobu Cystickú fibrózu.
Kmotríková tri mesiace po
Zdroj: TA3

Projekt, ktorý uplynulú sobotu po dvoch týždňoch televízia opäť uviedla, len nemoderuje, ale pod palcom má navyše aj scenár a dramaturgiu.

Televízia TA3 uviedla reláciu Život s cystickou fibrózou po dvoch týždňoch opäť.
Kmotríková tri mesiace po
Zdroj: TA3

Do sobotnej časti relácie si Adriana Kmotríková pozvala primárku detskej pneumológie a ftizeológie, dospelú pacientku a zástupkyňu Klubu cystickej fibrózy.
Kmotríková tri mesiace po
Zdroj: TA3

Zachytili ste novú reláciu Adriany Kmotríkovej na TA3?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 3165Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články