°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

VIEME PRVÍ Rozboril odchádza z JOJky, veľký návrat do Markízy: Bude moderovať SUPERSTAR!

Rozboril odchádza z JOJky, veľký návrat do Markízy!
Rozboril odchádza z JOJky, veľký návrat do Markízy!
01.04.2020 12:28

BRATISLAVA - Tak toto nikto nečakal! Fanúšikovia Vila Rozborila (53) zostanú v poriadnom šoku. Po rokoch, čo moderátor pracoval v Jojke, aktuálne chystá veľký návrat do Markízy. Pod palcom bude mať šou, akú by na neho tipoval naozaj iba málokto - stane sa tvárou Superstar!


Túto šokujúci informáciu nám potvrdil aj náš dobre informovaný zdroj v Záhorskej Bystrici. „Áno, Vilo dostal ponuku pracovať pre Markízu už dávnejšie, doteraz sme však pre neho nemali vhodný formát. A keďže situácia okolo Superstar je pre koronavírus všelijaká, vedenie sa rozhodlo šou zveriť do jeho rúk,” prezradil náš zdroj s tým, že zákulisím šou má divákov sprevádzať raper Najk Spirit. 

Keď sme sa pýtali, či sa vie aj to, kto bude jeho moderátorskou dvojičkou z českej strany, dostali sme sa len k menám pôvodných horúcich favoritov.  „Najprv sa uvažovalo, že Vilo zostane sám, kto s ním bude moderovať za Čechov, vám ale povedať neviem. Z poroty mali najprv stiahnuť Mareša, uvažovalo sa aj o Helene Vondráčkovej. Tá ale súhlasila len s podmienkou, že súťažiaci budú v každom kole spievať jej hity a hymnou Superstar sa stane pieseň Lásko má ja stůňu,” prekvapil nás zdroj z Markízy.

V tejto súvislosti nás logicky zaujímalo aj to, kto prevezme jeho žezlo v Jojke. Pracovníčka televízie nás však svojimi slovami upokojila, pretože našli vhodnú náhradu. „Po dlhom zvažovaní sme prišli k záveru, že ideálnou náhradou bude Martin Jakubec. Vďaka tomu nám odpadol problém zháňať do relácie komparzistov, keďže svoju účasť v hľadisku potvrdili už stovky mrštných dôchodkýň z celého Slovenska,” povedala nám PR manažérka, ktorá si nepriala byť menovaná. 

PRVÝ APRÍL!

Tento článok je fikcia a žiadne v ňom uvedené informácie sa nezakladajú na skutočnosti. Aj napriek krízovej situácii na Slovensku veríme, že ste sa aspoň trošku pobavili a prajeme vám príjemný deň bláznov :)


Galéria

Rozboril odchádza z JOJky, Rozboril odchádza z JOJky,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články