°C

Utorok, 2. jún 2020. Meniny má Xénia, zajtra Karolína.

KORONAVÍRUS je nočnou morou Dády Patrasovej: Jej láska bojuje s epidémiou priamo v Taliansku!

Dáda Patrasová má strach o milovaného muža.
Dáda Patrasová má strach o milovaného muža.
Zdroj: Instagram D.P.
06.04.2020 11:02

PRAHA - Zdá sa, že útrapy, ktoré už nejaký čas sužujú českú herečku Dádu Patrasovú (63), nemajú konca. K dlhoročnej roky prepieranej nevere a vážnej chorobe jej dcéry Aničky sa pridala i aktuálna pandémia koronavírusu.


Tej momentálne čelí jej o 13 rokov mladší milenec Vito (50). Taliansky podnikateľ sa totiž nachádza práve v krajine, ktorá je považovaná za európske epicentrum nákazy. Následky pandémie sú tu najdesivejšie, zdravotníctvo je na kolenách a denne vírusu COVID-19 podľahne veľké množstvo pacientov. Niet sa preto čomu čudovať, že Dáda je chodiaci uzlík nervov.

Napriek tomu, že je sympatický Vito v ťažkej situácii, s herečkou je v každodennom kontakte a snaží ju utešiť, ako len vie. „Denne mi volá, dokonca aj niekoľkokrát a povzbudzuje ma,” prezradila pre portál Aha! Patrasová, ktorá momentálne žije v neustálych obavách o svoju lásku i jeho rodinu. „Vito je moja jediná opora. Je neskutočný optimista, to je veľký dar. Robí mi každý deň krásny, napriek trúchlivým skutočnostiam,” pochvaľuje si brunetka.

Dáda Patrasová je so svojím milencom Vitom v neustálom kontakte.
KORONAVÍRUS je nočnou morou
Zdroj: Instagram D.P.

Vito, ktorý pracuje ako hotelier, má kvôli pandémii a cestovným reštrikciám momentálne všetok biznis na bode mrazu. O to viac času však má na ženu svojho srdca. „Pustím mobil a sme v spojení. Vidíme sa a môžeme sa rozprávať z očí do očí,” teší sa Dáda aspoň z tejto formy kontaktu. S Vitom sú v nepretržitom spojení už šesť rokov. Snáď sa čoskoro budú môcť vidieť aj naživo.

Dáda Patrasová a Felix Slováček manželstvo neukončili, no vzájomnú neveru už roky netaja.
KORONAVÍRUS je nočnou morou
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Dáda Patrasová má strach Dáda Patrasová je so Dáda Patrasová a Felix Pre Dádu Patrasovú je

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články