°C

Pondelok, 25. máj 2020. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Juraj Kemka uväznený za hranicami: Karanténa v Rakúsku... O Slovensku môže len snívať!

Juraj Kemka
Juraj Kemka
Zdroj: TV MARKÍZA
04.04.2020 18:00

BRATISLAVA - Zatvorené hranice, zrušené divadelné predstavenia aj televízne nakrúcania. S týmto všetkým sa za posledné obdobie musel vyrovnať herec Juraj Kemka (44). Rovnako ako mnoho ďalších Slovákov, aj sa rozhodol bývať v Rakúsku neďaleko hraníc...


Spolu so svojou rodinou sa tak v nasledujúcich týždňoch zrejme nebude môcť vrátiť na Slovensko, kde žijú ich najbližší. S manželkou a deťmi teda aktuálne karanténu trávia v Rakúsku, odkiaľ sa herec a zabávač spojil s moderátormi markizáckeho Telerána.

Tým prezradil, že čas trávia aj prechádzkami po dedine a čo ho mimoriadne potešilo, je skutočnosť, že Rakúšania po novom konečne musia nosiť rúška, keďže podobné nariadenie u nich doteraz nefungovalo. „Keď niekoho stretneme, každý má rúško, čo je veľmi dobré a ja to oceňujem,” vyjadril sa k novým opatreniam. 

Juraj Kemka trávi karanténu za hranicami Slovenska.
Juraj Kemka uväznený za
Zdroj: TV MARKÍZA

S rodinkou trávia čas aj hrami a posledné obdobie vníma tak, akoby bol každý deň nedeľa. Priznal však, že čo mu veľmi chýba, je práca. „Hlavne mi chýbajú diváci, ktorí za nami vždy chodili, tá spätná väzba je dôležitá. Divadlo je ako droga, takže veľmi mi to chýba. Ale ja si to nahrádzam,” uviedol herec, ktorý si pracovné voľno kompenzuje aspoň tým, že každý večer na svojom Instagrame fanúšikom číta tvorbu Júliusa Satinského. 


Galéria

Juraj Kemka Juraj Kemka Juraj Kemka Juraj Kemka Juraj Kemka trávi karanténu Juraj Kemka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články