Nedeľa, 11. apríl 2021. Meniny má Július, zajtra Estera.

Habera si nebral servítku pred ústa: Urazil českú hviezdu... Tvoja pesnička je hovadina!

Habera si nebral servítku pred ústa!
Habera si nebral servítku pred ústa!
Zdroj: TV MARKÍZA
31.03.2020 21:00

BRATISLAVA - Pavol Habera (57) je známy tým, že servítku pred ústa si dáva len málokedy a vždy na rovinu povie to, čo si naozaj myslí. Tentokrát si úprimnosť porotcu Superstar odskákal jeho český kolega Tomáš Klus (33). To, ako sa Paľo vyjadril o jednej z jeho piesní, sa mu asi veľmi páčiť nebude.


V nedeľnej epizóde Superstar boli diváci svedkom vystúpenia sebavedomého Matěja Halíře, ktorý hneď z príchodu vytočil Leoša Mareša obrovským sebavedomím a zvyšok poroty sa už počas čítania jeho vizitky nestíhal čudovať, čo za exota sa pred nich chystá predstúpiť. Po odspievaní a slovnej náloži však jeho suverenita veľmi rýchlo zhasla a nepomohla mu ani skutočnosť, že dostal možnosť zaspievať inú pieseň. 

Pavol Habera označil pieseň Tomáša Klusa za hovadinu.
Habera si nebral servítku
Zdroj: TV MARKÍZA

S tou prvou totiž vôbec neuspel. Song od Tomáša Klusa s názvom Marie absolútne neoslovil Paľa Haberu, ktorý Matěja vyzval, aby skúsil zaspievať niečo iné. Hit českého speváka sa mu vôbec nepáči a vyjadril sa k nemu absolútne otvorene. „Táto pesnička ma vyslovene nebaví, pretože to je jedna z najväčších hovadín, aké som kedy počul,“ skonštatoval bez servítky a vyzval mladíka, aby zaspieval niečo iné. Napokon mu však kvôli jeho arogancii nepomohla ani druhá šanca a so zvesenými ušami odišiel domov. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Tomáš Klus Habera si nebral servítku Pavol Habera označil pieseň Pavol Habera

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: TV MARKÍZA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články