Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Zasnený výraz a holé prsia: Toto je najodvážnejšie FOTO tehotnej Bagárovej!

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: TV MARKÍZA
30.03.2020 14:15

PRAHA - Monika Bagárová (25) patrí k najúspešnejším finalistom česko-slovenskej Superstar, zrejme aj to je dôvodom, prečo aktuálne na chvíľku odložila mikrofón a do šou sa vrátila ako jedna z členov poroty. K spevu sa však beztak tak skoro nevráti, keďže sa momentálne musí pripravovať aj na nastávajúce materské povinnosti...


Monika je aktuálne v siedmom mesiaci tehotenstva a o niekoľko týždňov sa s Makhmudom Muradovom stanú rodičmi vytúženého dievčatka. Speváčka má mať termín niekedy koncom mája, kvôli zúriacemu koronavírusu sa rozhodla zostať doma a nič neriskovať. Nakrúcania Superstar sú aktuálne prerušené a zatiaľ to vyzerá tak, že do Bagárovej pôrodu sa na tejto situácii nič výrazne nezmení, hoci brunetka dúfa, že kríza sa dovtedy aspoň trochu upokojí. 

Medzitým však svoje tehotenské bruško hrdo ukazuje aspoň na Instagrame, kde sa pravidelne prihovára svojim fanúšikom. Záber jednej z najkrajších tehuliek aktuálne na svoj profil vytiahol aj návrhár a fotograf Lukáš Kimlička, ktorý si tak zaspomínal na dávnejšiu spoluprácu so speváčkou, ktorú absolvovali v New Yorku. 

„Jeden z mojich obľúbených záberov,” napísal Lukáš k nádhernej snímke Moniky. Ide pritom zrejme o jedno z jej najodvážnejších fotení. Porotkyňa Superstar tam pózuje ešte s plochým bruškom, keďže v tom čase ešte o tehotenstve zrejme ani nesnívala a jediné, čo zakrýva jej nahé prsia, je voľné sako. Aj keď je postavička ako lusk dnes už len spomienkou, speváčka bola odjakživa vo forme, a tak sa k svojim pôvodným krivkám zrejme dostane už krátko po pôrode. A keby aj nie, nič sa nedeje. Materské povinnosti a starostlivosť o dieťatko sú predsa prvoradé. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One of my favourite pic @bagarovamonika #analog #analogphotography #NewYork

Príspevok, ktorý zdieľa Lukas Kimlicka (@lukaskimlicka),


Galéria

Pôrod Moniky Bagárovej je Monika Bagárová Monika Bagárová Monika Bagárová s partnerom Monika Bagárová s partnerom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: TV MARKÍZA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články