Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

KORONAVÍRUS Žiadna hanba: Bývalý markizák si vyrobil rúško z boxeriek... Fuuu, vyšli by ste TAKTO von?!

Michal Gajdošech
Michal Gajdošech
Zdroj: Tv Makíza
23.03.2020 13:06

BRATISLAVA - Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom sa z bežných rúšok stal nedostatkový tovar a väčšine Slovákov nezostáva nič iné, ako si to svoje vlastnoručne ušiť. Tí menej zruční si ich zasa objednávajú od ľudí, ktorí ich doma šijú vo veľkom. Vynaliezavosť ľudí však nepozná hraníc, aktuálne o tom presvedčil aj bývalý súťažiaci z markizáckej Farmy. Na hlavu si dal boxerky!


Kreativite sa medze nekladú, verejnosť si rúška vyrába z kuchynských utierok, nohavíc, starých zvrškov či posteľnej bielizne. Využiť sa toho dá skutočne mnoho. Exfarmár však prišiel so skutočne zaujímavou inováciou, využil svoju spodnú bielizeň. Na internete sa už objavilo mnoho podobných tipov, avšak Michal je zrejme prvou známou tvárou, ktorá vyskúšala tento konkrétny. 

Na svoj profil na instagrame pridal fotku, kde pripomína akéhosi púštneho banditu. Hlavu má totiž takmer celú zahalenú, obmotal si okolo nej vlastné boxerky. Na Farme síce svojho času veľa vody nenamútil, no vybudoval si celkom slušnú základňu fanúšikov a tých jeho špeciálne rúško mimoriadne  pobavilo. 

Michal Gajdošech si okolo hlavy obmotal boxerky.
KORONAVÍRUS Žiadna hanba: Bývalý
Zdroj: Instagram M.G.

KORONAVÍRUS Žiadna hanba: Bývalý
Zdroj: Instagram M.G.

„Boxerky nie sú hanba,” napísal Michal, ktorému spod jeho ochranného prostriedku trčia len oči. Ktovie, či niekoho inšpiroval natoľko, že sa ľudia zabalení do svojej spodnej bielizne začnú objavovať aj v obchodoch. Ako sa však hovorí, núdzové situácie si vyžadujú núdzové riešenia. Zostáva iba dúfať, že si ich pred nasadením poriadne vypral. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Michal Gajdošech Michal Gajdošech si okolo Michal Gajdošech Michal Gajdošech

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články