FOTO Alena Pallová úplne bez mejkapu: WOW, vyzerá o 20 rokov mladšie! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

FOTO Alena Pallová úplne bez mejkapu: WOW, vyzerá o 20 rokov mladšie!

Alena Pallová
Alena Pallová
Zdroj: Instagram A.P.
12.07.2019 13:30

BRATISLAVA/SAN TEODORO - Alena Pallová (39) nie je v kruhoch slovenského šoubiznisu žiadna neznáma. Mnohé slovenské celebrity sa jej zverujú do rúk, keď chcú vyzerať mladšie či sviežejšie. Blondínka je odborníčkou na krásu a dáva si, samozrejme, záležať aj na svojom výzore. Momentálne si užíva dovolenku a pochválila sa záberom bez štipky mejkapu!


Sympatická blondínka sa v kruhoch estetickej medicíny pohybuje už niekoľko rokov. Niet divu, že do rúk Aleny Pallovej sa zveruje čoraz viac slovenských celebrít a nechávajú sa u nej omladiť, osviežiť či vyplniť si vrásky. Prominentná lekárka si však dáva záležať aj na sebe.

Alena Pallová je v oblasti krásy ako doma.
FOTO Alena Pallová úplne
Zdroj: Instagram A.P.

Momentálne si užíva slnečné lúče na dovolenke v San Teodoro a mejkap, ktorý je jej každodennou súčasťou, nechala v zásuvke. Na Instagrame sa pochválila záberom bez štipky šminiek a reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať. Ľudia sú z jej „premeny" nadšení a dokonca jej tipujú omnoho menej rokov, ako v skutočnosti Alena má.

„Woooooow, vyzeráte oveľa lepšie a mladšie bez mejkapu," napísala jedna z komentujúcich a potom sa s lichôtkami doslova roztrhlo vrece. „Asi sa budem opakovať, ale bez mejkapu vyzeráte minimálne o 10 rokov mladšia, a tie pehy sú čerešničkou na torte. Pristane Vám to," komentovala ďalšia zo žien.

Na Aleninu adresu padlo množstvo komplimentov. Niektorí si dokonca na prvý pohľad mysleli, že na fotke je nejaká topmodelka, iní ju prirovnali k študentke. Pravdou je, že Pallová vyzerá skutočne minimálne o 20 rokov mladšie. „Fakt ste krajšia a mladšia bez mejkapu. Vek tak 20, skúste sa nelíčiť," píše fanúšička a aj ostatní Alene radia vykašľať sa na používanie mejkapu. Prirodzená krása je totiž naj.

Na Instagrame sa Alena Pallová pochválila fotkou bez štipky mejkapu.
FOTO Alena Pallová úplne
Zdroj: Instagram A.P.

Páči sa vám Alena Pallová viac s mejkapom alebo bez?

Bez mejkapu

675

S mejkapom

182

Počet hlasov: 857


Galéria

Alena Pallová Alena Pallová je v Na Instagrame sa Alena Pochvalné komentáre na seba Alena Pallová sa fanúšikom Alena Pallová si momentálne Na dovolenke Alena Pallová Alena Pallová si dáva

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články