°C

Sobota, 28. marec 2020. Meniny má Soňa, zajtra Miroslav.

Ťažké chvíle jojkárky Renáty Názlerovej: Stratila milovanú mamu

Renáta Názlerová prišla o mamičku.
Renáta Názlerová prišla o mamičku.
Zdroj: TV JOJ
27.02.2020 09:00

BRATISLAVA - Strata milovanej osoby je azda najväčšia z bolestí, akou si každý z nás skôr či neskôr musí prejsť. Obrovský smútok momentálne prežíva aj jojkárka Renáta Názlerová (51). Prišla o milovanú mamu.


Obľúbená moderátorka a herečka sa včera na sociálnej sieti podelila o veľký smútok. Do neba totiž odišla jej milovaná mamička Marta. Jojkárka na svojom Facebooku uverejnila ich spoločnú fotografiu, ale aj parte, ktoré stručne informuje o odchode jej mamičky. Sama Renáta len ťažko hľadala slová. „Mami,” napísala stručne k smutnému príspevku.

Renáta Názlerová smúti za milovanou mamou.
Ťažké chvíle jojkárky Renáty
Zdroj: Facebook R.N.

Renáta Názlerová zverejnila aj parte s detailmi poslednej rozlúčky.
Ťažké chvíle jojkárky Renáty
Zdroj: Facebook R.N.

K herečke a moderátorke sa okamžite začali hrnúť slová útechy nielen od kolegov a priateľov, ale aj od fanúšikov, ktorí jej chcú vyjadriť sústrasť a podporu. Renáta sa v rámci spomienok podelila ešte o jeden krásny záber. Tým je jedna z ich prvých spoločných fotiek, kde pani Marta drží Renátu ešte v čase, keď bola malé bábätko. Herečke vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Renáta Názlerová s mamou v čase, keď bola ešte bábätko.
Ťažké chvíle jojkárky Renáty
Zdroj: Facebook R.N.


Galéria

Renáta Názlerová prišla o Renáta Názlerová smúti za Renáta Názlerová zverejnila aj Renáta Názlerová s mamou Renáta Názlerová prišla o

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články