°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

FOTO zo svadby Bolka Polívky: Nádherná nevesta ale... Namiesto šiat kabát?!

Bolek Polívka
Bolek Polívka
26.02.2020 21:00

BRNO - Len pred niekoľkými dňami herec Bolek Polívka (70) poriadne šokoval, keď sa objavila informácia, že sa počas uplynulého víkendu oženil. S dlhoročnou partnerkou Marcelou Černou (50) si po viac ako dvadsaťročnom vzťahu povedali áno. A hoci bol sobáš tajný, aktuálne sa objavili aj prvé fotografie!


Zábery šťastných mladomanželov sa objavili na facebookovej stránke Divadla Bolka Polívku, nechýbal ani dojímavý popis. „Bolek sa nám oženil! Vzal si svoju milovanú Marcelku, s ktorou má tri deti - Jendu, Františka a Mariánku. Svadba sa konala v úzkom rodinnom kruhu,” oznámili vo svojom príspevku a dodali, že svedčiť prišli manželia Bartoškoví - Bolkovi robil svedka Jiří, Marcela mala ako svedkyňu pani Andreu. 

Prvé zábery zo svadby Bolka Polívku zverejnilo jeho divadlo.
FOTO zo svadby Bolka
Zdroj: FOTO: Divadlo Bolka Polívku/Tino Kratochvil

Dvojici to počas obradu mimoriadne pristalo a nevesta prekvapila netradičnými šatami. Oblečená síce bola v bielom, no o klasickom strihu nemôže byť ani reč. Zvolila totiž kúsok, ktorý viac pripomínal dlhý kabátik než svadobnú róbu. Aj napriek tomu však nevesta vyzerala nádherne a na spoločných záberoch obaja žiaria šťastím. 

Ohľadom šiat sme oslovili aj fashion redaktorku Beu Hendry, ktorá ohodnotila výber čerstvej pani Polívkovej:

„Oceňujem jedinečný štýl nevesty, ktorý dokonale korešponduje s týmto ročným obdobím. S prihliadnutím na to, že ide o vekovo staršiu dvojicu, klasické svadobné šaty by mohli pôsobiť skôr prehnane. Navyše má kabát krásny strih a jednoduchú líniu, ktoré nevestinej postave rozhodne lichotia,” vyjadrila sa, z čoho jednoznačne vyplýva, že Marcela svojím výberom vedľa nešliapla. 

Páčia sa aj vám nevestine netradičné šaty?

63 % nie
áno 37 %

Hlasovalo: 2015Galéria

Bolek Polívka Prvé zábery zo svadby Bolek Polívka Bolek Polívka Bolek Polívka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia, bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články