°C

Piatok, 10. apríl 2020. Meniny má Igor, zajtra Július.

Slovenská celebritná fotografka skončila v karanténe: Podozrenie na koronavírus!

Fotografku Ninu Skalíkovú hospitalizovali v bratislavskej nemocnici.
Fotografku Ninu Skalíkovú hospitalizovali v bratislavskej nemocnici.
Zdroj: Instagram N.S.
24.02.2020 11:26

BRATISLAVA - Zákerný koronavírus sa stáva čoraz väčším strašiakom nielen vo svete, ale už aj na Slovensku. V opatere lekárov pred pár dňami skončila aj úspešná fotografka Nina Skalíková (25). Tá je momentálne v karanténe!


Mladá brunetka, ktorú už niekoľko dní trápia vysoké horúčky, momentálne leží na bratislavských Kramároch. Problémy sa u nej začali po tom, ako sa vrátila z ciest po Ázii. Lekári ju preto držia v karanténe a krásku čakajú okrem testov na maláriu aj tie na obávaný koronavírus. „Sestričky za mnou chodia v "skafandroch", sú na mňa veľmi milé a majú so mnou trpezlivosť pri odberoch. Mám za sebou rtg pľúc a milión ďalších bolestivých odberov,” zdôverila sa Nina prostredníctvom svojho Instagramu.

Celebritná fotografka Nina Skalíková po návrate z Ázie skončila v karanténe.
Slovenská celebritná fotografka skončila
Zdroj: Instagram N.S.

Fotografku, ktorej prešli cez ruky celebrity ako Karolína Chomisteková, Celeste Buckingham, či Jana Hrmová, ale stojí napríklad aj za oficiálnymi portrétmi finalistiek Miss Slovensko spred dvoch rokov, napriek všetkému neopúšťa zmysel pre humor. „Ja som kamarátom vravela, že mám prekliate narodky a už ich ani nechcem oslavovať, pretože odmalička sa vždy stala nejaká nepríjemnosť. Na tie minulé ma skoro uniesli v Indii a na tie tohtoročné som dostala koronu,” zavtipkovala si Nina.

Nina Skalíková sa snaží zachovať pokoj a pozitívnu náladu.
Slovenská celebritná fotografka skončila
Zdroj: Instagram N.S.

Nie je to však prvýkrát, čo kráska vírus spomína. Pri jej slovách zo začiatku mesiaca, kedy si ešte užívala slniečko na pláži v Indii, doslova mrazí. „Ak je nám súdené zajtra zomrieť, nevyhneme sa tomu. Či na koronu, alebo pád z postele v spánku,” napísala k obavám svojich priateľov, ktorí ju vyzývali na zvýšenú opatrnosť počas jej ciest. Brunetka však dúfa, že ide len o klasický zápal pľúc. Snáď sa podozrenia lekárov nepotvrdia a mladá fotografka sa čoskoro bude môcť vrátiť domov.


Galéria

Fotografku Ninu Skalíkovú hospitalizovali Celebritná fotografka Nina Skalíková Nina Skalíková sa snaží Fotografku Ninu Skalíkovú hospitalizovali Prácu Niny Skalíkovej si Nina Skalíková je presvedčená,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články