°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Obrovský šok: Katarína Knechtová je TEHOTNÁ... Toto sa kedy stalo?!

Katarína Knechtová je TEHOTNÁ
Katarína Knechtová je TEHOTNÁ
Zdroj: Instagram K.K.,
18.02.2020 21:57

BRATISLAVA - Babyboom v slovenskom šoubiznise pokračuje! Po tom, čo sa svojím tehotenstvom o obrovské prekvapenie postarala moderátorka Erika Judínyová (49), máme tu ďalšiu celebritnú mamičku, ktorá radostnou novinkou spôsobila obrovský rozruch. Očakávanie bábätka oznámila speváčka Katka Knechtová (38)!


Katka teda rozhodne vie, ako prekvapiť! V poslednej sérii SuperStar sa jej meno skloňovalo kvôli vzťahu s mladučkým Petrom Borkovcom, románik však dlho nevydržal a zdalo sa, že speváčka je šťastne slobodná. Opak je však pravdou. Aktuálne na svojom Instagrame doslova šokovala, keď naň pridala fotku s tehotenským bruškom.


 „Takí sme," napísala stručne k záberu, z ktorého je zjavné, že brunetka už je v pokročilom štádiu očakávania a rozhodne nejde len o prvé týždne. Kto je pyšným tatkom jej budúceho potomka, sa síce zatiaľ nevie, je však možné, že identitou svojho vyvoleného sa pochváli už onedlho.

Budúcu mamičku sme v tejto súvislosti aj oslovili, na našu správu však zatiaľ neodpovedala. Katke srdečne gratulujeme a jej aj bábätku prajeme veľa zdravia!

Katka Knechtová je tehotná.
Obrovský šok: Katarína Knechtová
Zdroj: Instagram K.K.


Galéria

Katarína Knechtová je TEHOTNÁ Katka Knechtová je tehotná. Katka Knechtová Katka Knechtová

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články