°C

Piatok, 3. júl 2020. Meniny má Miloslav, zajtra Prokop.

Česko-Slovenský ples 2020: Verešová opäť meškala ale... Wau, TOTO stálo za to!

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Vlado Anjel
08.02.2020 21:14

PRAHA - V sobotu večer sa v priestoroch Obecného domu v Prahe opäť konal prestížny Česko-Slovenský ples. Jeho každoročnou hviezdou sa stáva jedna z našich kráľovien krásy, niekdajšia víťazka Miss Andrea Verešová. No a nesklamala ani tentokrát. Či už svojím meškaním alebo tým, že opäť vyzerala skrátka božsky!


Andrea Verešová si udalosti, na ktorých sa objaví, vyberá naozaj zodpovedne. Slovenskú krásku by síce chceli mať takmer všade, ona na to však čas nemá, a tak sa pokladá za naozaj exkluzívneho hosťa. Jej prítomnosťou sa už nejaký ten rôčik môže pochváliť Česko-Slovenský ples, kde sa objavila aj tentokrát. Nezabudla však na svoje pravidelné maniere - opäť meškala. Príchody na veselicu totiž začínali od 18:00, oficiálny program mal štartovať o hodinu neskôr.

A Andrea? Tá prišla tesne pred pol ôsmou. Je neskorý príchod pritom nie je žiadnou výnimkou. Modelka meškala už niekoľkýkrát, no z jej príchodu sa časom stal vrchol programu. Verešová akoby samu seba poňala za zlatý klinec a keď vstúpila do priestorov Obecného domu, všetkým naokolo sa zastavil dych. Ako sa hovorí, na dobré sa oplatí čakať a Andrea túto starú frázu opäť len potvrdila. Veď sa len pozrite, nevyzerá božsky?

Andrea Verešová na ples opäť meškala, čakanie na kráľovnú krásy sa však naozaj vyplatilo!
Česko-Slovenský ples 2020: Verešová
Zdroj: Vlado Anjel

Páči sa vám róba Andrey Verešovej?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 3812Galéria

Andrea Verešová Andrea Verešová na ples Andrea Verešová na Česko-Slovenskom Andrea Verešová na Česko-Slovenskom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články