°C

Utorok, 20. október 2020. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Júlia zo šou Svadba na prvý pohľad to vyhrala: Takéto telo má jej manžel Ľubo!

Júliin manžel Ľubo skrýva pod oblečením vymakané telo!
Júliin manžel Ľubo skrýva pod oblečením vymakané telo!
Zdroj: TV MARKÍZA
23.01.2020 09:00

BRATISLAVA - Televízia Markíza nedávno spustila novú šou, aká u nás nemá obdobu. Relácia Svadba na prvý pohľad spája dvoch doposiaľ pre seba neznámych ľudí rovno zväzkom manželským. Jednou z dvojíc, ktoré sa na to nechali nahovoriť, sú aj Júlia (24) a Ľubo (28). A nevesta to vyhrala nielen tým, že jej zákonitý je sympaťák, ale ešte má aj sexi telo!


Minulý týždeň odvysielala televízia Markíza druhý diel šou Svadba na prvý pohľad, kde do manželstva vstúpili manažérka Júlia a fitness tréner Ľubo. Už ich prvé stretnutie napovedalo, že si celkom padli do oka, čo potvrdila aj takmer nulová ostýchavosť pri prvom mladomanželskom bozku.

Júlia a Ľubo si padli do oka.
Júlia zo šou Svadba
Zdroj: TV MARKÍZA

Keďže sa dvojica prvý raz stretla až na obrade, nemali možnosť o sebe nič vedieť. A teda ani to, čo skrýva ten druhý pod šatami. I keď nevestine poprsie bolo v korzetových šatách rozhodne neprehliadnuteľné. O dosť menej však diváci videli zo ženícha. Avšak, už to, že je fitness tréner, čo-to napovedá o tom, že sa aj Júlia mala na čo tešiť.

A ten pohľad na neho rozhodne nesklame. Dá sa povedať, že vysmiata blondínka to vyhrala na plnej čiare. Doma má totiž nielen sympatického mladého muža, ale aj s vypracovaným telom. Ľubo sa totiž môže pýšiť tehličkami na bruchu, na ktorých zaiste tvrdo makal. Nuž, mnohé ženy by mohli mladej pani len závidieť. Veď posúďte sami!

Júliin manžel Ľubo sa môže pýšiť takýmto pekáčom buchiet!
Júlia zo šou Svadba
Zdroj: Instagram L.M.

Páči sa vám Ľubova postava?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 2090Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články