°C

Nedeľa, 23. február 2020. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Fanúšikovia Jasminy a Rytmusa sú nadšení: Moderátorka ukázala, ako vyzerá ich synček!

Jasmina Alagič Vrbovská ukázala synčeka!
Jasmina Alagič Vrbovská ukázala synčeka!
Zdroj: Jan Zemiar
20.01.2020 13:02

BRATISLAVA - Už pol roka sú Jasmina Alagič Vrbovská (30) a jej manžel Rytmus (43) hrdými rodičmi synčeka Sanela. Odkedy sa maličký narodil, manželia jeho tvár pred širokou verejnosťou starostlivo chránia. Aktuálne sa však fanúšikovia konečne dočkali. Aha, takto ich vytúžený chlapček vyzerá!


Pointa záberu, ktorý Jasmina zverejnila na Instagrame, mala byť síce úplne iná, no pozornému oku jej sledovateľov skrátka neunikne nič. Exotická kráska na svoj profil pridala fotografiu domácej pohody pred krbom, kde okrem Sanela nechýba ani jej fenka Dafne a trojica si užíva krásne spoločné chvíle. Synček Jasminy a Rytmusa je síce otočený tak, aby jeho tváričku nebolo vidieť, no jeho podobizeň sa nachádza o kúsok ďalej. 

Na snímke z obývačky okrem masívneho krbu obloženého ónyxom doslova svieti maľba celej rodiny. Na ľavej strane je namaľovaná Jasmina, na pravej Patrik no a medzi nimi sa nachádza práve ich malý poklad. Záber okamžite vyvolal vlnu ovácií, množstvo fanúšikov sa totiž začalo sústrediť iba na obraz a dokonca hľadali podobu s rodičmi. „Konečne ho vidno celého, v tváričke je úplný Rytmus,” myslí si istá Tatiana. 

Na zábere z obývačky vidno obraz, ktorý zachytáva podobizeň malého Sanela.
Fanúšikovia Jasminy a Rytmusa
Zdroj: Instagram J.V.

Niektorí fanúšikovia si z pohľadu na obraz myslia, že Sanelko sa podal na tatina.
Fanúšikovia Jasminy a Rytmusa
Zdroj: Instagram J.V.

„Toto vám nevyšlo, keď ste chceli, aby nebolo vidno tvár. Aj tak ju už vidí celé Slovensko. A malý je krásny,” či „Konečne aspoň na obraze vidím Sanelkovu tvár, asi je to celý tatinko,” znejú ďalšie komentáre.

Jasmina záujem o maľbu, samozrejme, zaznamenala, dodala však iba toľko, že ju reakcie aj nadšenie potešili a doplnila, že obraz Patrikovi venovala ako darček k jeho narodeninám. Či už bolo teda zverejnenie podoby chlapčeka aspoň takouto formou zámerom alebo nie, väčšina sledujúcich sa z tohto milého momentu úprimne raduje. 

Aj vy si z pohľadu na obraz myslíte, že sa Sanelko viac podobá na Rytmusa?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 792Galéria

Jasmina Alagič Vrbovská ukázala Na zábere z obývačky Niektorí fanúšikovia si z Jasmina Alagič Vrbovská so

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články