Andrea Verešová opäť provokuje: FOTO úplne nahá v piesku! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Andrea Verešová opäť provokuje: FOTO úplne nahá v piesku!

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Jan Zemiar
13.01.2020 23:00

PRAHA - Andrea Verešová (39) patrí medzi krásky, ktorým odvaha nikdy nechýbala. Na svojom konte má už množstvo odvážnych záberov, pohľad na jej dokonalé krivky však neomrzí nikdy. Dámy sa môžu inšpirovať a páni slintať. Aj najnovšie sa bývalá kráľovná krásy pochválila poriadne pikantnou fotkou!


Andrea sa nedávno popýšila novou spoluprácou, súdiac podľa hashtagov ide o exotické Maldivy. Pri tejto príležitosti niekdajšia kráľovná krásky opäť rozvírila vody a na Instagrame zverejnila snímku, kde pózuje kompletne nahá. Jediné, čo jej telo zakrýva, je piesok. Do objektívu fotografa je napózovaná tak, aby jej prsia a rozkrok nebolo úplne vidno. K tomu stačí doplniť zvádzajúci kukuč a sen väčšiny mužov je na svete.

Mimochodom, tí Andreinu odvahu aj patrične ocenili. Pod spomínanou fotografiou sa to len tak hemží obdivujúcimi komentármi. „Krásne krivky,” „To je najkrajšie, čo som kedy videl. Veľmi pekné,” či „Wau, vyzeráte ako bohyňa, dokonalá foto,” predbiehajú sa páni v lichôtkach. Chuť si však musia nechať zájsť. Táto naša kráska je predsa len šťastne vydatá a s manželom Danielom majú dve spoločné ratolesti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mali by ste odvahu nechať si urobiť takúto dráždivú foto?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 175Galéria

Andrea Verešová Takto si Andrea s Štýlová, sexy a elegantná, Modelka Andrea Verešová dokázala

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články