Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

FOTO Dcéra Borisa Kollára terčom žartíkov: Pre šaty z Plesu v opere!

Boris Kollár sa na červenom koberci objavil v spoločnosti dcéry Alexandry. Tá sa kvôli šatám stala terčom vtípkov.
Boris Kollár sa na červenom koberci objavil v spoločnosti dcéry Alexandry. Tá sa kvôli šatám stala terčom vtípkov.
Zdroj: Jan Zemiar
11.01.2020 22:40

BRATISLAVA - Borisovi Kollárovi (54) robí v posledných rokoch na Plese v opere spoločnosť najstaršia dcéra Alexandra. Inak to nie je ani na aktuálnom 20. ročníku prestížnej spoločenskej udalosti. Na červenom koberci sa politik objavil v s spoločnosti krásnej blondínky... A tá hneď zaujala svojou výraznou róbou. Stala sa však pre ňu terčom žartíkov.Príchody na Ples v opere 2020: Ďurica s novou frajerkou, Kollár s mladou kráskou a tehuľky Cibulková a Surovcová!


Červená čiapočka? Azda každému napadlo pri pohľade na dcéru Borisa Kollára, že sa nechala inšpirovať známou rozprávkovou postavičkou. Na červenom koberci sa totiž po boku svojho otca objavila v červenej róbe a na nej mala dlhý červený plášť s kapucňou. 

Alexandra Horňáková v róbe s červeným plášťom pôsobila ako Červená čiapočka.
FOTO Dcéra Borisa Kollára
Zdroj: Jan Zemiar

Na prvý pohľad tak naozaj pôsobila, akoby išla svojej chorej starej mame zaniesť obed. Nie je žiadnym prekvapením, že sa toho okamžite chytil známy satirický portál, ktorý k záberu z červeného koberca urobil koláž a z mladej Alexandry si urobil srandu. 

Ona si však zo žartíku na svoju adresu ťažkú hlavu nerobí. Práve naopak, predviedla svoj nadhľad a fotku okomentovala. „Tak, tak... Minulý rok ako Popoluška, tento rok Karkulka. Nabudúci rok pôjdem za Shreka,“ napísala pobavená Horňáková. Tak, nechajme sa prekvapiť, či dodrží slovo a budúci rok dorazí v zelenej róbe! 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Boris Kollár sa na Alexandra Horňáková v róbe Z Alexandry Horňákovej si Alexandra Horňáková predviedla svoj Dcéra Borisa Kollára, Alexandra

Nástroje k článkuFOTO: Ján Zemiar, Instagram Emefka

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články