°C

Streda, 25. november 2020. Meniny má Katarína, zajtra Kornel.

FOTO Prvý gay pár na Plese v opere 2020: Známy Slovák prišiel s priateľom!

Režisér Peter Bebjak prišiel na Ples v opere v spoločnosti partnera Andreja.
Režisér Peter Bebjak prišiel na Ples v opere v spoločnosti partnera Andreja.
Zdroj: Jan Zemiar
12.01.2020 12:00

BRATISLAVA - V sobotu večer slovenskú plesovú sezónu už tradične otvoril dobročinný Ples v opere. Prestížna udalosť však tentoraz nebola výnimočná len tým že išlo o jej jubilejný 20. ročník. Medzi hosťami sa totiž vôbec prvýkrát vyskytol homosexuálny pár. Partnera si priviedol známy slovenský režisér!


Reč je o režisérovi Petrovi Bebjakovi (49), ktorý má na konte také úspešné projekty, akými sú napríklad jojkársky seriál Za sklom či film Čiara. Zúčastniť sa mal už minulý rok, no hoci dostal pozvanie, napokon sa musel ospravedlniť a nedorazil. To však nie je prípad jubilejného dvadsiateho ročníka. Ba čo viac. Rovno pri príchode sa postaral o prekvapenie, keďže mu spoločnosť nerobila žiadna dáma. 

VIDEO: Pozrite si zostrih z príchodov známych osobností na Ples v opere 2020

Režisér Peter Bebjak počas príchodu na Ples v opere so svojím partnerom Andrejom.
FOTO Prvý gay pár
Zdroj: Jan Zemiar

Po jeho boku sa totiž objavil jeho dlhoročný partner Andrej Dúbravský. Ak vám je toto meno povedomé, nemylíte sa. Ide o syna niekdajšieho moderátora Doda Dúbravského. Peter ani Andrej sa netaja svojou sexuálnou orientáciou, na túto tému sa vyjadrili už niekoľkokrát.

No a tak sa niet čomu čudovať, že medzi slovenskú smotánku priviedol práve jeho, aby si veľkolepý večer mohli užiť spoločne. Na zábave sa však už potom nijako zvlásť dlho nezdržali. Nášmu fotografovi sa ich podarilo zachytiť pri odchode a ples spoločne opúšťali ešte pred pol jednou v noci 

Pri odchode sa Peter s Andrejom ešte pristavili pri Ingrid Fašiangovej a hercovi Marekovi Fašiangovi.
FOTO Prvý gay pár
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Peter Bebjak a jeho partner Andrej z plesu odišli tesne pred pol jednou.
FOTO Prvý gay pár
Zdroj: Vlado Benko Jr.


Galéria

Režisér Peter Bebjak prišiel Režisér Peter Bebjak počas Pri odchode sa Peter Peter Bebjak a jeho Režisér Peter Bebjak Ples v opere

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články