Vytočení fanúšikovia sa pustili do Gottovej: Prečo Karel stále nemá hrob?! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Vytočení fanúšikovia sa pustili do Gottovej: Prečo Karel stále nemá hrob?!

Vytočení fanúšikovia sa pustili do Gottovej!
Vytočení fanúšikovia sa pustili do Gottovej!
Zdroj: Instagram K.G.
07.12.2019 13:00

PRAHA - Uplynuli už viac ako dva mesiace, odkedy do neba odišiel legendárny Karel Gott (†80). Jeho fanúšikovia sa však ani po tomto čase nedostali k tomu najpodstatnejšiemu, čo ich zaujíma - miesto Maestrovho posledného odpočinku.


Ľudia, ktorí nemali Ivanu už odjakživa v láske, majú ďalší dôvod na hnev. Už koncom októbra vdova po spevákovi prezradila, kde bude pochovaný. „Na prianie môjho manžela bude miestom jeho odpočinku cintorín na pražských Malvazinkách. Prial si odpočívať tam, kde prežil veľkú časť svojho života, kde to mal rád a kde sa cítil doma. Verím, že vy, ktorí ste ho mali radi, si cestu k nemu vždy nájdete,” vyjadrila sa vtedy Gottová.

Odvtedy však ubehlo už niekoľko týždňov a Karel stále pochovaný nie je. Aj preto sa podľa českého Extra.cz  na Gottovú zvalila obrovská lavína kritiky. „Chápem, že má manželka Karla Gotta smútok, ale na čo čaká s tým hrobom? Na nasledujúce čerešne? Verte, že mnoho obdivovateľov vášho muža nemalo príležitosť sa s ním rozlúčiť, a tak dúfajú, že budú môcť prísť do Prahy a pokloniť sa jeho pamiatke pri hrobe. Už mal byť dávno hotový,” myslí si jedna z množstva fanúšikov. 

Rozlúčka s Karlom Gottom sa konala pred dvomi mesiacmi. Pochovaný však doteraz nie je.
Vytočení fanúšikovia sa pustili
Zdroj: Profimedia

Fanúšikovia sa hnevajú, že ich idol doteraz nemá miesto posledného odpočinku.
Vytočení fanúšikovia sa pustili

A zďaleka nejde o ojedinelú reakciu. Nad tým, že Karel doteraz nemá hrob, sa pozastavilo množstvo ďalších. „To je pekné, že vydáva stále nejaké vyjadrenia a ešte navyše cez akúsi hovorkyňu, ale nemohla by skôr zariadiť, aby bolo kam pánovi Karolovi Gottovi položiť kytičku? Veď už odišiel pred dvoma mesiacmi, ” hnevá sa ďalšia. Gottová však aktuálne na podobné komentáre nereaguje, a tak sa len čaká na to, kedy konečne oznámi miesto Karlovho posledného odpočinku. 

Súhlasíte s názorom, že Karel mal byť už dávno pochovaný?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 3847Galéria

Vytočení fanúšikovia sa pustili Rozlúčka s Karlom Gottom Fanúšikovia sa hnevajú, že Kritiku od fanúšikov si

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články