°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Moderátorka Vacvalová zverejnila FOTO z bazéna: Vyšla z vody a... Ukázala viac, ako chcela!

Lenka Vacvalová
Lenka Vacvalová
Zdroj: Instagram L.V./Jan Polacek
08.11.2019 00:10

PRAHA - O krásnej moderátorke Lenke Vacvalovej (29) je známe, že je veľkou milovníčkou športu. Tentokrát však beh vymenila za plavecký bazén. A práve mokré plavky sa postarali o to, že ryšavka ukázala viac, ako chcela.


O tom, že Lenka Vacvalová je vynikajúca bežkyňa na dlhé trate, už vie vari každý. Nie každý však tuší, že moderátorka Fashion TV sa pred časom dala aj na plávanie. A nie len tak rekreačne. Techniku si chcela naozaj osvojiť, a tak sa zverila do rúk trénera. „Po pol roku som vďaka systematickému treningu pokročila tak, že sa nestačím čudovať,” pochválila sa kráska na sociálnej sieti svojimi pokrokmi a ako dôkaz priložila aj fotku priamo z plavárne.

Lenka Vacvalová sa vo voľnom čase venuje ultramaratónom.
Moderátorka Vacvalová zverejnila FOTO
Zdroj: Instagram LV

Záber okrem iného odhalil aj to, že teplota vody v bazéne asi nebola práve najvyššia. Lenke bola pravdepodobne pri fotení zima a v kombinácii s tenkými mokrými plavkami tak svojim sledovateľom okrem širokého úsmevu ukázala aj stojace bradavky. Netrvalo dlho a na šteklivý detail zareagoval aj jeden z jej fanúšikov. „Niekto to musí napísať... pozerám, že voda bola studená,” podpichol nadšenú moderátorku.

Lenka Vacvalová na fotografii z bazéna odhalila aj stojace bradavky.
Moderátorka Vacvalová zverejnila FOTO
Zdroj: Instagram L.V.,

Tá si však dobrý pocit pokaziť nedala. „Rozumiem... husia koža. Cca 12 stupňov,” odpovedala duchaprítomne odvážnemu fanúšikovi. Lenka tiež priznala, že neplánuje zostať len pri plávaní v bazéne. Sníva o tom, že jedného dňa kraulom prepláva aj Liptovskú Maru.

U krásnej moderátorky Lenky Vacvalovej nie je o sexi zábery núdza.
Moderátorka Vacvalová zverejnila FOTO
Zdroj: Instagram L.V.,

Pri Lenke, ktorá bez väčších problémov prebehne viac než 100 kilometrov naprieč krajinou, by sme sa veru nečudovali ani tomuto.

Vošli by ste aj vy do podobne studenej vody?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 1222Galéria

Lenka Vacvalová Lenka Vacvalová sa vo Lenka Vscvalová na fotografii U krásnej moderátorky Lenky

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram L.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články