Na markizáckej Farme to poriadne vrie: Vypenil už aj hospodár Martin... STOP luxusu, čaká ich prísny režim! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Na markizáckej Farme to poriadne vrie: Vypenil už aj hospodár Martin... STOP luxusu, čaká ich prísny režim!

Hospodár Martin Bagár sa poriadne rozhneval.
Hospodár Martin Bagár sa poriadne rozhneval.
Zdroj: TV MARKÍZA
02.11.2019 22:00

BRATISLAVA - Zdá sa, že súťažiaci z Farmy si zvykli na luxus, ktorý je im, oproti predchádzajúcej sérii šou, dopriaty. A to až natoľko, že zveľaďovať statok sa im veľmi nechce. Situácia už zašla tak ďaleko, že na seba privolali hnev hospodára.


To, že sa farmári nedokázali popasovať s úlohami, ktoré zadal hospodár Martin Bagár, sa stalo už mnohokrát. Nie vždy sa totiž podarí dokončiť všetko načas a aj hospodár už neraz prižmúril oko. Posledná kontrola na statku ho však sklamala natoľko, že už nedokázal skryť rozčarovanie a hnev. Dokonca aj pri smútočných vencoch, ktoré si mal každý súťažiaci vyrobiť sám, nakoniec vysvitlo, že ich pripravili len niektoré, zručnejšie farmárky. „Normálne mám pocit, že farma Lux sa začína meniť na farmu Lenivec,” zhodnotil hospodár napokon sklamane.

Za pravdu mu pritom dal aj farmár týždňa Matej Jurkovič, ktorý sa sám už niekoľkokrát sťažoval, že pracovať a starať sa o zvieratá sa zo súťažiacich nechce takmer nikomu. No chybu priznal aj na svojej strane. „Snažil som sa byť benevolentný, nedával som žiadne tresty, nechával som veciam voľný priebeh...,” sypal si popol na hlavu.

S hospodárovym výrokom o lenivosti súhlasil aj farmár týždňa Matej Jurkovič.
Na markizáckej Farme to
Zdroj: TV MARKÍZA

Matej sa na výkony farmárov posťažoval aj priamo Evelyn v duelovej stodole a na záver svojho týždňa sa súperom postaral o nepríjemné prekvapenie. Navrhol totiž, aby boli obmedzené balíčky s jedlom, ktoré na Farmu chodia, a aby tak slúžili skôr ako odmena. „Zakážte sem nosiť balíky s jedlom a prejdeme na tresty. Pokiaľ sa niekto nepohne a nezrýchli, nedostane raňajky, nedostane obed, nedostane večeru. Cez jedlo veľmi rýchlo dokážem tých ľudí motivovať. Lenže darmo ja budem niekoho motivovať cez jedlo, keď každý dostane plný pytel žrádla na dva týždne.” 

Napriek tomu, že farmári s jeho slovami nesúhlasili, Evelyn jeho slovám pozorne načúvala a vyzerá to tak, že Matej sa ako odchádzajúci farmár týždňa ešte stihne postarať o koniec blahobytu v drsnej reality šou.

V dueli sa stretli Andrea Matejčíková a Romana Košťálová.
Na markizáckej Farme to
Zdroj: TV MARKÍZA

A jeho nespokojnosť pokračovala aj po tom, ako od hospodára dostali za (ne)splnené úlohy len 28 mincí. Hnev obrátil na Romanu Košťálovú, ktorá bola farmárkou týždňa pred ním a ktorej úlohy musel, popri nových, dokončovať.

Práve Romana sa víťazne vrátila z posledného duelu, kde sa jej podarilo vyradiť kaderníčku Andreu Matejčíkovú. I keď sa víťazstvom v dueli Romanina úloha slúžky skončila, Matej jej voľnosť nedaroval. Aby však obišiel pravidlá, určil ju len za pomocníčku. A netají sa ani tým, že by ju na Farme už najradšej nevidel. „Je tu, žiaľbohu. Budeme ju tu, alebo minimálne ja, musieť strpieť, až kým ju niekto nevyhodí. Alebo ja ju nevyhodím.”

Matej sa s Andreou Matejíčkovou rozlúčil len nerád, odchod si želal pre Romanu Košťálovú.
Na markizáckej Farme to
Zdroj: TV MARKÍZA

Už budúci týždeň uvidíme, či zostanú farmári naozaj bez jedla aj to, ako sa nový farmár týždňa popasuje s novými úlohami od hospodára.

Myslíte si, že farmárom skutočne siahnu na množstvo jedla?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 3750Galéria

Hospodár Martin Bagár sa S hospodárovým výrokom o V dueli sa stretli Matej sa s Andreou Z duelu sa víťazne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články