°C

Streda, 8. júl 2020. Meniny má Ivan, zajtra Lujza.

Verešová doplatila na protizákonnú reklamu: POKUTA!

Andrea Verešová musí zaplatiť pokutu.
Andrea Verešová musí zaplatiť pokutu.
Zdroj: Jan Zemiar
25.10.2019 10:40

PRAHA - Nestarnúca modelka Andrea Verešová (39) má hlavu v smútku. Príspevok na jej Instagrame, v ktorom odporúčala svojim fanúšikom, aby vyskúšali blahodarné účinky alkoholu, nezostal bez následkov a dohru mal na úradoch. Tie plavovláske naparili pokutu!


Aj majster tesár sa niekedy utne. A v prípade Andrey Verešovej sa tak stalo hneď dvakrát. Nielenže je kráska vyštudovaná právnička, navyše má aj bohaté skúsenosti s reklamou v médiách i na sociálnych sieťach. Napriek tomu všetkému sa jej podaril prešľap, na ktorý tak skoro nezabudne.

Andreu Verešovú sledujú na sociálnych sieťach státisíce ľudí.
Verešová doplatila na protizákonnú
Zdroj: Instagram AV

Andrea už dlhé roky patrí k najkrajším Slovenkám a má bohatú základňu obdivovateľov. Na sociálnej sieti Instagram ju sleduje viac ako 315-tisíc fanúšikov. To si všimli aj rôzne značky, ktoré Andreu oslovujú, aby prostredníctvom svojho profilu propagovala a chválila ich výrobky. A zdá sa, že modelka sa tomu nebráni.

I keď niektorými zo svojich reklamných príspevkov už stihla vzbudiť pozornosť, jeden z nich sa jej vôbec nevyplatil a plavovláske dokonca spôsobil problémy so zákonom. Ešte pred časom totiž Verešová zverejnila príspevok, v ktorom si zapózovala s úhľadne uloženým darčekovým boxom tequily. K fotografii pritom pripísala, že ide o liečivé pitie.

Andrea Verešová doplatila na reklamu.
Verešová doplatila na protizákonnú
Zdroj: Instagram A.V.

„Vedeli ste napríklad, že tequila lieči vys. krvný tlak, cukrovku, osteoporózu, zrýchľuje metabolizmus a dokonca sa po nej chudne?!” nabádala vo svojom príspevku. I keď nezabudla uviesť, že na mysli má samozrejme požívanie v rozumnom množstve, úrady nepresvedčila. Podľa zákona je totiž zakázané tvrdiť, že alkohol v nápoji má liečebné účinky. Úrady preto vec prešetrili a sexi modelke nakoniec naparili pokutu. Informoval o tom český portál expres.cz.

Podľa Andrei Verešovej vám tequila pomôže dokonca schudnúť.
Verešová doplatila na protizákonnú
Zdroj: Instagram A.V.

Verešová síce sporný príspevok stiahla už dávnejšie, no veľký problém v ňom evidentne nevidí. „Nie je to trestný čin,” uviedla pre spomínaný portál Andrea, ktorá sa hrdí právnickým titulom. Či už stihla zaplatiť vyrubenú pokutu, o tom sa jej hovoriť príliš nechcelo.


Galéria

Andrea Verešová musí zaplatiť Andreu Verešovú sledujú na Andrea Verešová doplatila na Podľa Andrey Verešovej vám

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram A.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články