Verešová (39) provokuje: Hore bez a dole... Tá sa veru nehanbí! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Verešová (39) provokuje: Hore bez a dole... Tá sa veru nehanbí!

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Zdroj: Jan Zemiar
28.06.2019 00:01

PRAHA/MYKONOS - Už je to 20 rokov, čo sa Andrea Verešová stala Miss Slovensko. Odvtedy porodila dve deti, ale modelingu sa venuje stále. A postavičku má aj dnes ako lusk. Svojich fanúšikov na sociálnych sieťach neustále provokuje sexi zábermi.


Andrea Verešová sa narodila 28. júna 1980. Aj keď sa dnes pýši právnickým titulom, od mladého veku jej boli predurčené prehliadkové móla. Ona sama síce tvrdí, že v tom čase na kariéru modelky nemala sebavedomie, no sestra Alexandra v nej videla potenciál a prihlásila ju do viacerých súťaží krásy. 

Ako 15-ročná vyhrala Miss Žilina a neskôr Miss stredných škôl aj Miss Teenager. V roku 1996 sa zúčastnila súťaže Elite Model Look a v roku 1999 Miss Slovensko. Tú aj vyhrala a odvtedy patrí medzi vyhľadávané modelky. 

Verešová (39) provokuje: Hore
Zdroj: TASR

Hoci budúci rok oslávi okrúhlu 40, kariéru modelky zatiaľ na klinec nevešia. Síce tvrdila, že plavky už predvádzať nebude, no tento rok urobila výnimku. A provokatívnym snímkam sa nebráni ani v súkromí. 

Krátko pred dnešnými narodeninami totiž odletela na Mykonos, kde si užíva slnečné lúče, no myslí aj na svojich fanúšikov. A posiela im poriadne horúce zábery – na niektorých fotografiách jej chýba horný diel plaviek a ten spodný, no, akoby ani nebol... 

Verešová (39) provokuje: Hore
Zdroj: Instagram AV

Verešová (39) provokuje: Hore
Zdroj: Instagram AV


Galéria

Andrea Verešová Andrea Verešová ako víťazka Andrea Verešová posiela z Andrea Verešová sa fotila Andrea Verešová Andrea Verešová Andrea Verešová Andrea Verešová kariéru modelky

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články