Juraj Bača ukázal mamu, tehotná Germániová s Valihorom prvýkrát oficiálne v spoločnosti a... Návrat nežnej revolúcie! | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Juraj Bača ukázal mamu, tehotná Germániová s Valihorom prvýkrát oficiálne v spoločnosti a... Návrat nežnej revolúcie!

Veľkolepá premiéra filmu Amnestie.
Veľkolepá premiéra filmu Amnestie.
Zdroj: Vlado Benko
23.10.2019 12:00

BRATISLAVA - Dlhoočakávaný film, ktorý prichádza do kín v čase tridsiateho výročia nežnej revolúcie, mal v utorok večer svoju slávnostnú premiéru v prítomnosti hercov a tvorcov. V jednom z bratislavských kín sa stretlo množstvo známych tvárí, medzi ktorými nechýbali filmoví manželia Juraj Bača (32) a Natália Germani (26).


Od nežnej revolúcie uplynulo už takmer tridsať rokov. Aj to bolo jedným z impulzov pre tvorcov filmu Amnestie k jeho nakrúteniu. Snímka oplýva skutočne hŕbou skvelých hercov. Jednu z hlavných postáv, Drahoša Lupku, stvárnil obľúbený Juraj Bača, ktorého prišla na slávnostnú premiéru podporiť jeho sympatická mamina.

Juraja Baču prišla na premiéru filmu podporiť jeho mamina.
Juraj Bača ukázal mamu,
Zdroj: Vlado Benko

Hoci deň pred premiérou skončila na nemocničnom lôžku, pretože podcenila bolesti v tehotenstve, večer sa ukázala aj Jurajova filmová manželka, Natália Germani. Spoločnosť jej robil jej partner Martin Valihora, s ktorým čaká dcérku. Prvýkrát sa tak ukázali na akcii oficiálne bok po boku a počas rautu sa bavili s hercom Lukášom Latinákom.

Natálii Germani robil spoločnosť jej partner Martin Valihora. S Lukášom Latinákom sa bavili na raute.
Juraj Bača ukázal mamu,
Zdroj: Vlado Anjel

Tesne pred premietaním filmu sa nezabudlo ani na poďakovanie všetkým zúčastneným. Hostia v sále si spolu s hercami a tvorcami nostalgicky zaspomínali na prelomové obdobie. Tak ako v uliciach ľudia štrngali kľúčikmi pred tridsiatimi rokmi, tak sa cinkanie ozývalo aj kinosálou. Nielen vo filme si tak prítomní pripomenuli rok 1989.

Počas premiéry si prítomní nostalgicky pripomenuli štrnganie kľúčmi z roku 1989.
Juraj Bača ukázal mamu,
Zdroj: Vlado Benko

Našu redaktorku na premiéru filmu Amnestie obliekol butik Sicily Style , o make-up sa postarala klinika MishellBeauty. Ďakujeme! 

Juraj Bača ukázal mamu,
Zdroj: Vlado Anjel

Pôjdete si film Amnestie pozrieť do kina?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 535Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Vlado Benko, Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články