°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Z markizáčky je po víkende vydatá pani: Krásne gesto od kolegu!

Z Andrey Paulínyovej je už pani Fajnorová.
Z Andrey Paulínyovej je už pani Fajnorová.
Zdroj: TV MARKÍZA
23.09.2019 10:45

ŠAMORÍN - Uplynulá sobota sa stala jedným z najkrajších dní pre redaktorku markizáckej relácie Reflex Andreu Paulínyovú (44). V kruhu svojich najbližších ľudí totiž povedala áno svojmu životnému partnerovi Mojmírovi Fajnorovi.


O krásnej správe informoval portál markiza.sk. Andreu Paulínyovú diváci poznajú najmä z relácie Reflex, kde často pomáha ľuďom ťažko skúšaným osudom. V sobotu však vážne témy na chvíľu hodila za hlavu. V rafinovaných bielych šatách a v úzkom rodinnom kruhu si v jednom rodinnom vinárstve v Šamoríne vymenila manželské sľuby so svojím partnerom Mojmírom.

Z Andrei Paulínyovej bola nádherná nevesta.
Z markizáčky je po
Zdroj: TV MARKÍZA

O krásny darček pre nevestu sa postaral aj ďalší markizácky moderátor Patrik Herman. Ten sa počas svadby ujal úlohy starejšieho a postaral sa tak o výbornú zábavu.

Andrea si už zvyká na nové priezvisko. A na to si budú musieť zvyknúť aj diváci Reflexu. Tým sa odteraz nežná blondínka bude prihovárať už ako Andrea Fajnorová.

Andrea Paulínyová povedala áno svojmu parnterovi Mojmírovi.
Z markizáčky je po
Zdroj: TV MARKÍZA

Mladomanželom srdečne gratulujeme!


Galéria

Z Andrey Paulínyovej je Z Andrey Paulínyovej bola Andrea Paulínyová povedala áno Moderátor Patrik Herman sa Obrad sa konal pod Svadba sa konala v Pán a pani Fajnoroví.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články