°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

FOTO Prachař po údajnom rozchode s manželkou: Dal si vytetovať iniciály druhého muža... na zadok!

Jakub Prachař sa poriadne odviazal.
Jakub Prachař sa poriadne odviazal.
Zdroj: TV JOJ
20.09.2019 12:00

PRAHA - Porotca šou Česko Slovensko má talent Jakub Prachař je poriadne číslo! Od začiatku manželskej krízy s modelkou Agátou Prachařovou český hudobník a herec často bujaro žúruje so svojimi kamarátmi. Teraz prekvapil opäť. Na telo si nechal zvečniť iniciály známeho muža!


Už niekoľko týždňov sa špekuluje o tom, že medzi Prachařom a jeho manželkou je definitívny koniec. Agáta trávi veľa času v Izraeli so svojou mamou, kde si užíva pokoj a na sociálnej sieti si dokonca zmenila priezvisko na svoje pôvodné. Naopak, Jakub sa rozhodne nenudí. Keď mu to pracovné povinnosti dovolia, vyrazí si niekam s kamarátmi a o zábavu je postarané.

Jakub Prachař na futbalovom zápase s partiou kamarátov.
FOTO Prachař po údajnom
Zdroj: Instagram J.P.

Nedávno sa partia vybrala na zápas Ligy majstrov, v ktorom sa pražský tím stretol so slávnym Interom Milan. Čo presne sa na zápase stalo, sa asi nedozvieme, no práve po tomto zápase sa Jakub rozhodol navštíviť tatérske štúdio s nevšednou požiadavkou.

Nechal si totiž vytetovať iniciálky trénera Slávie Praha Jindřicha Trpišovského. Dve neveľké písmená sýtočervenej farby teda odteraz zdobia hudobníkov zadok. Nejde však o romantické gesto a Jakub nezmenil svoje chute. Podľa niekoľkých komentárov na sociálnej sieti išlo iba o stávku.

Zadok Jakuba Prachařa
FOTO Prachař po údajnom
Zdroj: Instagram J.P.

Zo záberov, ktoré Prachař zverejnil, je jasné, že sa počas "skrášľovacej procedúry" náramne bavil. S vylepšením však teraz bude musieť žiť ešte dlhé roky. A zaujímavé budú asi aj situácie, keď bude svoje rozhodnutie vysvetľovať či už Agáte, alebo inej kráske, ktorej sa pošťastí fešákov zadok zahliadnuť zblízka.

Pristúpili by ste na podobnú stávku?

39 % nie
áno 61 %

Hlasovalo: 601Galéria

Jakub Prachař sa poriadne Jakub Prachař na futbalovom Zadok Jakuba Prachařa "zdobia Herec a hudobník Jakub V manželstve s Agátou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram J.P., Instagram A.H., TV Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články