Sobota, 19. jún 2021. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

ROZCHOD v slovenskom šoubiznise: Sexi moderátorka a športovec ohlásili koniec!

Ďalšia dvojica ohlásila rozchod.
Ďalšia dvojica ohlásila rozchod.
18.10.2019 11:00

BRATISLAVA - Približne dva roky tvorili krásny pár Mária Zelinová (30) a Richard Körner (28). Dnes je však už všetko inak a moderátorka a basketbalista bratislavského Interu sa pobrali každý svojou cestou.


Patrili k najkrajším párom v slovenskom šoubiznise a z ich spoločných fotografií na sociálnych sieťach sršala láska, ktorej fandilo mnoho ich priateľov či obdivovateľov. Dvojročný vzťah však nebol v poslednom čase harmonický a dvojica sa snažila partnerskú krízu vyriešiť. To sa však nakoniec nepodarilo a nasledoval rozchod. Pre najky.sk to potvrdila samotná moderátorka. „Áno, rozišli sme sa,“ prezradila stroho.

Mária Zelinová a Richard Körner tvorili krásny pár.
ROZCHOD v slovenskom šoubiznise:
Zdroj: Instagram M.Z.

I keď pár už dlhšie nevídať na spoločných záberoch, blondínka sa za vzťah nehanbí a fotografie s fešákom naďalej svietia na jej Instagrame. Naopak, na profile športovca po tohoročných spomienkach nie je ani chýru. Možno teda predpokladať, že ukončenie vzťahu prišlo práve z jeho strany.

Hanbí sa? Posledný spoločný záber Richarda Körnera s kráskou Máriou Zelinovou je ešte z minulého roka.
ROZCHOD v slovenskom šoubiznise:
Zdroj: Instagram R.K.

Kráska však napriek nepríjemnému obdobiu vyzerá naozaj skvele. Vrhla sa do intenzívneho tréningu v posilňovni a na jej tvári nechýba spokojný úsmev. Veď napokon, čo nás nezabije, to nás posilní.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Ďalšia dvojica ohlásila rozchod. Mária Zelinová a Richard Hanbí sa? Posledný spoločný Mária Zelinová a Richard Po dvoch rokoch sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články