Veľkej láske je KONIEC: Modelka a hviezda markizáckej Tváre hlásia po pár mesiacoch rozchod! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Veľkej láske je KONIEC: Modelka a hviezda markizáckej Tváre hlásia po pár mesiacoch rozchod!

13.09.2019 10:30

BRATISLAVA - Keď sa Soňa Štefková (31) zahľadela do muzikálového herca Dáriusa Kočiho (26), bola to láska ako trám. I keď mnohí ľudia neverili, že im to môže vydržať, dvojici to spolu pekne klapalo - teraz je však láske koniec.


Krásna misska a víťaz šou Tvoja tvár znie povedome do toho praštili ešte minulú jeseň. A hoci mnohí neprajníci tvrdili, že im šťastie dlho nevydrží, dvojica si z rečí nič nerobila a pri každej príležitosti dokazovali, že žijú jeden pre druhého. No podľa portálu Najky.sk je tomu už koniec.

Soňa Štefková a Dárius Koči tvorili pár 10 mesiacov.
Veľkej láske je KONIEC:
Zdroj: Jan Zemiar

Pritom ešte začiatkom leta, keď sme Soňu spovedali ohľadom dovolenky, nám nadšene prezradila ich spoločné cestovateľské plány. No kým v júli si ešte užívali romantiku na Filipínach, začiatkom augusta už modelka od spoločných záberov upustila a na jej instagramovom profile začali pribúdať záhadné úvahy, ktoré naznačovali, že niečo nie je v poriadku.

Soňa sa už pred pár týždňami na sociálnej sieti zamýšľala nad nevyspytateľnosťou života.
Veľkej láske je KONIEC:
Zdroj: Instagram S.Š.,

Dvojica podľa našich informácií prechádzala krízou. A neustála ju. Bohužiaľ stalo sa to. Bolo to krásne obdobie, no život je raz taký, ale veľmi veľa som sa naučil. A verím, že zostaneme v kontakte a niekedy sa aj stretneme. Predsa len, 10 mesiacov nie je najmenej a ja som bol šťastný. Verím, že nájdeme obaja to, čo hľadáme. A že ja sa osobne dokážem zmeniť a byť oporou popri tom všetkom, čo zažívam, či už v práci, alebo vo svojom súkromnom živote,“ vyjadril sa k rozchodu Koči.

Prekvapilo vás, že sa dvojica rozišla?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 754Galéria

Soňa Štefková a Dárius Soňa sa už pred Soni Štefkovej a Dáriusovi Vzťahu Sone Štefkovej a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články