Šok: Sexi TWiiNS už spolu spievať nebudú... Po 23 rokoch je KONIEC! | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Šok: Sexi TWiiNS už spolu spievať nebudú... Po 23 rokoch je KONIEC!

Spevácke duo TWiiNS končí!
Spevácke duo TWiiNS končí!
Zdroj: Jan Zemiar
08.09.2019 22:00

BRATISLAVA - Najznámejšie slovenské dvojičky Veronika a Daniela Nízlové (33) sú na hudobnej scéne už 23 rokov. Kvôli rozdielnym smerom, ktorými sa momentálne uberajú ich životy, sa však rozhodli pre radikálnu zmenu.


Sestry Veronika a Daniela Nízlové profesionálne spievajú už od svojich desiatich rokov. Za ten čas si získali mnoho skalných fanúšikov, či vytrpeli rôzne urážky od hejterov, ktorých, kto nemá, akoby úspešný ani nebol. Twiinsky si však z nepríjemných poznámok nikdy ťažkú hlavu nerobili a od detských hitov sa posunuli k spoluprácam so svetovými hviezdami ako napríklad raper Flo Rida, Sean Paul, či Snoop Dog.

Rok 2019 sa však stane pre ich kariéru zlomovým. Dvojičky si totiž povedali, že nastal čas, aby každá z nich išla svojou cestou. Jedným z dôvodov tejto zmeny je aj vzťah Daniely s futbalistom Stanom Lobotkom (24), ktorý momentálne pôsobí a žije v španielskom Vigu. Práve tam kráska trávi čoraz viac času. „My sme ten vzťah už posunuli na takú vyššiu úroveň, takže budem už teraz skôr tam žiť,“ potvrdila nám Daniela.

Medzi Danielou Nízlovou a futbalistom Stanom Lobotkom je to vážne.
Šok: Sexi TWiiNS už
Zdroj: Instagram

Fanúšikovia, ktorí si ich piesne obľúbili však nemusia vešať hlavu. Veronika totiž so spevom nekončí a chystá sa na sólovú dráhu. „Po 23 rokoch budem spievať sama,“ prezradila brunetka svoje plány. Strach z toho, že bude zrazu na pódiu bez svojej sestry, však nemá.

Veronika Nízlová chystá sólo kariéru.
Šok: Sexi TWiiNS už
Zdroj: Instagram V.N.

Čo bude so sexi dvojičkami ďalej, to sa dozviete v našom videorozhovore.

Prekvapilo vás, že sa TWiiNSky rozdelili?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 3790Galéria

Spevácke duo TWiiNS končí! Medzi Danielou Nízlovou a Veronika Nízlová chystá sólo Veronika Nízlová žije v Daniela Nízlová si od Daniela Nízlová a Stano

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
VIDEO: Martin Bublavý
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články