°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

Dráma sexi TWiiNSky: Útok psa... Prišla o ucho!

Veronika Nízlová
Veronika Nízlová
Zdroj: Jan Zemiar
11.09.2019 12:00

BRATISLAVA - Tak toto by nechcel zažiť nik! S útokmi zvierat sa ľudia stretávajú takmer denno-denne a jednou z nich aj sexi speváčka z dua TWiiNS Veronika Krúpa Nízlová (33). Tá totiž na sociálnej sieti priznala, že prežila útok psa, ktorý jej doslova zjedol ucho!


Už niekoľko týždňov sa teší z toho, že bude teta. Kým jej sestra Daniela včera oficiálne potvrdila svoje tehotenstvo, Veronika Nízlová sa s fanúšikmi podelila o menej radostnú správu. Odhalila im tajomstvo, ktoré ukrývala dlhých tridsať rokov. Keď bola totiž dieťa, napadol ju pes.

Veronika Nízlová prezradila svojim fanúšikom, že ako dieťa ju napadol pes.
Dráma sexi TWiiNSky: Útok
Zdroj: Instagram V.N.

So staronovou správou vyrukovala počas toho, ako si nechala skrášliť svoju, už aj tak nádhernú korunu krásy. Do príbehu na Instagrame pridala záber, na ktorom je všetka pozornosť upriamená na jej ucho a pripísala svoju story z detstva. Prišla totiž o ucho.

„Už je to 30 rokov, čo mi pes doslova zjedol ucho, ale som rada, že sa ho podarilo zachrániť a vôbec nejaké mám. Aj keď je celé prišité...” priznala sexi speváčka, ktorá zároveň dodáva, že jej ostali aj ďalšie spomienky na tento útok. „Vo vlasoch mám samé jazvy od zubov,” pripísala Veronika.

Veronika Nízlová odhalila tajomstvo útoku psa.
Dráma sexi TWiiNSky: Útok
Zdroj: Instagram V.N.

Napadol aj vás niekedy pes?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 3548Galéria

Veronika Nízlová Veronika Nízlová prezradila svojim Veronika Nízlová odhalila tajomstvo Veronika Nízlová - s Sestry Nízlové ohlásili koniec Veronika Nízlová sa teší

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články