Exkluzívne: Sexi TWiiNSka to konečne priznala... Čakáme bábätko! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Exkluzívne: Sexi TWiiNSka to konečne priznala... Čakáme bábätko!

Daniela Nízlová a Stano Lobotka sa čoskoro stanú rodičmi.
Daniela Nízlová a Stano Lobotka sa čoskoro stanú rodičmi.
Zdroj: Instagram D.N.
10.09.2019 05:45

BRATISLAVA - Už zopár týždňov sa objavovali dohady o tom, že Daniela Nízlová (33) z dua TWiiNS a jej priateľ, futbalista Stano Lobotka (24), čakajú prírastok do rodiny. Dvojica sa však otázkam ohľadom údajného tehotenstva vyhýbala. Až doteraz.


Pre Topky to exkluzívne potvrdila samotná Daniela. „Áno, je to pravda, čakáme bábätko. Máme obrovskú radosť,” povedala nám. Sexi Twiinska má vcelku bezproblémové tehotenstvo a doslova žiari. Cíti sa dobre, a napriek pokročilému štádiu jej bruško ešte takmer nevidieť. Pôrod ju však čaká už v januári a brunetka pomaly, ale isto myslí na budúcnosť.

Exkluzívne: Sexi TWiiNSka to
Zdroj: Archív Daniela Nízlová

Len minulý týždeň nám v rozhovore priznala, že od koncertovania so sestrou Veronikou si dáva dlhšiu pauzu. Väčšinu času totiž trávi s partnerom, futbalistom Stanom Lobotkom, v španielskom Vigu. „My sme ten vzťah už posunuli na takú vyššiu úroveň, takže budem už teraz skôr tam žiť,“ hovorila tak trochu záhadne ešte pred pár dňami. Brunetka teda s príchodom bábätka plánuje cestovanie na Slovensko ešte viac okresať.

Exkluzívne: Sexi TWiiNSka to
Zdroj: Instagram V.N.

Budúcim rodičom srdečne gratulujeme!


Galéria

Daniela Nízlová a Stano Daniela finišuje piaty mesiac Veronika Nízlová bude sestru Daniele Nízlovej tehotenstvo veľmi Veronika a Daniela Nízlové.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články