Slovenská kráska sa bude vydávať: O ruku ju požiadal Kanaďan! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Slovenská kráska sa bude vydávať: O ruku ju požiadal Kanaďan!

Slovenská kráska povedala áno!
Slovenská kráska povedala áno!
Zdroj: pixabay
06.09.2019 10:30

BANSKÁ BYSTRICA - Víťazka súťaže krásy Miss Slovensko 2015 Lujza Straková (25) sa bude čoskoro vydávať. Po trojročnom vzťahu sa rozhodol dať ich láske nový rozmer rodák z Kanady Mathieu Corbeil (27). Radostnou novinkou sa obaja pochválili na sociálnej sieti.


V roku 2015 získala titul najkrajšej Slovenky, no veľa sa o nej nehovorí. Ako jedna z mála víťaziek sa takpovediac stiahla a venuje sa tomu, čo ju naozaj baví. Lujza Straková si vybrala cestu make-up artistky a pôsobí v Banskej Bystrici. Minulý rok úspešne promovala a získala titul Mgr. 

Lujza Straková v roku 2015 získala titul najkrajšej Slovenky.
Slovenská kráska sa bude
Zdroj: Instagram L.S.

Práve tam sa zoznámila so svojím priateľom, Kanaďanom Mathieum Corbeilom, ktorý v hokejovej sezóne pred tromi rokmi obliekal dres tímu spod Urpína. V čase svojho pôsobenia na strednom Slovensku sa zoznámil s našou kráskou a preskočila medzi nimi iskra. Dokonca taká silná, že si brankár uvedomil, že ju chce mať po svojom boku celý život.

Po približne troch rokoch randenia posunul ich lásku na ďalší level a vo štvrtok pred svoju milovanú pokľakol. Lujza samozrejme súhlasila a obaja sa pochválili novinkou na sociálnej sieti. „Forever (navždy, pozn. red),“ napísal Lujza k spoločnému záberu, kde je vidieť aj nádherný prsteň. Mathieu si zrejme dal na zásnubách poriadne záležať. On mal na sebe totiž oblek, Lujza bola krásne vyobliekaná a nechýbal ani pohár sektu. Čerstvým snúbencom srdečne blahoželáme.

Vo štvrtok sa krásna Lujza Straková zasnúbila s hokejistom Mathieuom Corbeilom.
Slovenská kráska sa bude
Zdroj: Instagram L.S.


Galéria

Slovenská kráska povedala áno! Lujza Straková v roku Vo štvrtok sa krásna Radostnou novinkou sa pochválil Dvojica spolu radní približne Mathieu a Lujza sa Svoju lásku posunuli do

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Pixabay, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články