°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Barmošová na dovolenke bez podprsenky: Ej, TAKTO ju v správach nevidíme!

Lucia Barmošová
Lucia Barmošová
Zdroj: Ján Zemiar,
17.07.2019 00:10

PISA - Luciu Barmošovú poznáme ako krásnu a vždy elegantne upravenú moderátorku hlavnej spravodajskej relácie. Aj ona sa však okrem serióznych záberov z televízie občas svojim priaznivcom pochváli snímkami zo súkromia či z dovolenky. A tou poslednou poriadne šokovala!


Lucia sa rozhodla stráviť chvíle oddychu v Taliansku. Ani na dovolenke však nezabúda na svojich fanúšikov a Instagram zásobuje zábermi zo slnečnej destinácie. Na jednom z posledných záberov sa rozhodla zvečniť sa spolu s panorámou historického letoviska. Kultová šikmá veža však tentokrát zostala nepovšimnutá a ľudia sa zamerali na iný, pre nich zaujímavejší detail.

Barmošová na dovolenke bez

Blondínka zverejnila fotografiu, na ktorej pózuje s chutne vyzerajúcim miešaným nápojom a v krásnych šatách. A práve tie odhalili aj niečo, čo u moderátorky nie je zvyčajné. Lucia nechala tentokrát podprsenku v skrini a jemný materiál šiat tak poodhalil stojace bradavky. To nenechalo jej fanúšikov chladnými a pod fotografiou začali ihneď pribúdať pochvalné komentáre, prevažne od mužov. „Zlatučká si. Krásne šaty a pekne presvitajú na správnom mieste,” všimol si jeden z nich.

Barmošová na dovolenke bez
Zdroj: Instagram L.B.

Moderátorka, ktorá si z času na čas uletí na podobne provokujúcom zábere, na komentár nereagovala. A ani nie je treba. Sexi zábery totiž k dovolenkám tak trochu patria.

Páči sa vám Lucia Barmošová v civilnom oblečení?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1572Galéria

Lucia Barmošová Lucia Barmošová na dovolenke Lucia Barmošová si pod Lucia Barmošová Lucia Barmošová má skvelú Takto poznáme Luciu Barmošovú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram L.B., tv joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články