Streda, 22. september 2021. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

Bývalá hviezdička Markízy šokuje: Vystrihala si vlasy... Preboha, veď je takmer holohlavá!

Katarína Cíbiková
Katarína Cíbiková
Zdroj: TV MARKÍZA
04.07.2019 13:30

BRATISLAVA - Fúúú, tak toto chcelo poriadnu odvahu! Ubehli už štyri roky, odkedy sa na markizáckych obrazovkách vysielala séria Farmy, v ktorej súťažila aj kontroverzná červenovláska Katarína Cíbiková. Tá svojho času nemala problém na obrazovkách ukázať... no, takmer všetko. A zdá sa, že slovo "extrovert" jej nie je cudzie dodnes.


Katarína je známa tým, že sa nebráni žiadnemu experimentovaniu, najmä čo sa vlasov týka. Bývalá farmárka už vystriedala mnoho farieb a strihov, no to, čo urobila naposledy, tu nemá obdobu. Odvahu na podobnú zmenu v slovenskom šoubiznise doteraz nabrala snáď jedna-jediná známa tvár – tanečnica Melánia Kasenčáková.

V jej šľapajach najnovšie kráča aj Cíbiková. Ak si ju z Farmy pamätáte ako ryšavú dlhovlásku, na tento obraz môžete pokojne rýchlo zabudnúť. Katka totiž odhodila zábrany a spolu s nimi aj svoju bujnú hrivu. Nechala sa vystrihať úplne nakrátko a pri pohľade na ňu je zjavné, že chýbalo len pár milimetrov, aby neskončila holohlavá. Proti gustu však žiaden dišputát a ktovie... najbližšie sa možno skutočne dočkáme aj plešinky.

Katarína Cíbiková sa nechala vystrihať na chlapca.
Bývalá hviezdička Markízy šokuje:
Zdroj: Instagram K.Č.

Chýbalo len zopár milimetrov a bývalá farmárka by skončila holohlavá.
Bývalá hviezdička Markízy šokuje:
Zdroj: Instagram K.Č.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Katarína Cíbiková Katarína Cíbiková sa nechala Chýbalo len zopár milimetrov Takto vyzerala Katarína počas Katarína Cíbiková sa zbavila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články