°C

Streda, 5. august 2020. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Nepríjemné prekvapenie Zlatice Puškárovej: TOTO jej syn ukradol a...

Zlatica Švajdová Puškárová
Zlatica Švajdová Puškárová
Zdroj: Instagram ZP
22.06.2019 13:00

BRATISLAVA - Hovorí sa, že deti sú naša budúcnosť, no niekedy vedia byť poriadne nevyspytateľné. Svoje o tom vie aj markizácka stálica Zlatica Puškárová (41), ktorá je mamou dvoch synov, Lea (9) a Adamka (2). Práve mladší z chlapcov pripravil blondínke nepríjemné prekvapenie vo chvíli, keď sa chystala na spoločenskú akciu.


Zlatica Puškárová patrí medzi najobľúbenejšie tváre markizáckeho spravodajstva. Spolu s manželom Patrikom Švajdom vychovávajú synčekov Lea a Adama. Kým Leo sa venuje športu a umiestňuje sa na krásnych priečkach v súťažiach, mladší z bratov si bezstarostne užíva všetko naokolo.

„Ja celé dni behám. Nechodím ani na pieskoviská, lebo stále za tým malým chlapčaťom utekám a už sa mi všetci smejú, že už sa zastav. Adam je úplne kozmopolitný malý chlapček, on proste všetko si vychutnáva. Má síce dva roky, ale je taký pohoďák," opísala nám Zlatica, aký živý je Adamko.

Má však šťastie, že jej s ním pomáha aj veľký brat. Leo svojho bračeka veľmi ľúbi. „Leo mi tiež veľmi pomáha s ním v zmysle, že sa vedia zahrať, vie sa o neho postarať, zabaviť," pochvaľuje si blondínka. Napriek tomu však stačila chvíľka jej aj Leovej nepozornosti a Adam sa realizoval.

Adam a Leo sú nerozluční parťáci.
Nepríjemné prekvapenie Zlatice Puškárovej:
Zdroj: Intagram Z.P.

„S mojimi synmi som zažila veľmi smiešnu situáciu, keď Adam mi ukradol kozmetický štetec, ktorý som išla použiť, a hodil ho do záchoda. Takže som si tak akurát povedala, že čo všetko deti dokážu," smeje sa markizáčka. Deti sú niekedy skutočne nevyspytateľné!

Vystrojili aj vám deti podobnú neplechu?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 842Galéria

Zlatica Švajdová Puškárová Adam a Leo sú S Patrikom Švajdom tvorí Švajdovci sú jedna veľká Zlatica Puškárová a Patrik Synčekovia Leo a Adam Zlatica Puškárová.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Vlado Anjel,
FOTO: Vlado Anjel, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články