Rozvedený Luknár je opäť zadaný: S novou frajerkou na červenom koberci! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Rozvedený Luknár je opäť zadaný: S novou frajerkou na červenom koberci!

Herec Roman Luknár
Herec Roman Luknár
Zdroj: continental
18.06.2019 05:45

KOŠICE - Uznávaný slovenský herec Roman Luknár momentálne hviezdi na filmovom festivale ArtFilm, kde si uplynulú sobotu prevzal prestížne ocenenie Hercova misia. Na festival však neprišiel sám. Na červenom koberci mu robila spoločnosť doteraz neznáma žena.


Počas úvodného ceremoniálu sa po boku hviezdy filmového plátna objavila sympatická brunetka. So záhadným úsmevom sa nechala hercom previesť po červenom koberci a vyzeralo to, že dvojica má k sebe naozaj blízko. A zdanie v tomto prípade neklame. Podľa našich zistení totiž ide o hercovu priateľku Moniku. Samotný Roman sa však rozhovorom s novinármi vyhýbal. 

Rozvedený Luknár je opäť
Zdroj: Miroslav Vacula

Roman Luknár strávil dlhé roky v Španielsku, kde sa aj oženil s charizmatickou herečkou Lolou, ktorá mu na svet priviedla dvoch synov, Jana a Luisa. Po bezmála dvadsiatich rokoch sa však kvôli zdravotným problémom herec vrátil na Slovensko, čo následne spôsobilo rozpad dlhoročného manželstva. Lola na Slovensku nenašla ako herečka uplatnenie a nakoniec sa vrátila naspäť do rodnej krajiny. Hviezda niekoľkých desiatok slovenských filmov a seriálov svoje súkromie verejne nerozoberá, a tak sa až neskôr prevalilo, že manželstvu je definitívny koniec.

Rozvedený Luknár je opäť
Zdroj: Miroslav Vacula

Herec sa po rozvode už neoženil, no z času na čas prekvapí tým, že sa ukáže v ženskej spoločnosti tak, ako to bolo aj uplynulý víkend.

Tvoria podľa vás Roman a Monika pekný pár?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 630Galéria

Herec Roman Luknár Roman Luknár počas úvodného Roman Luknár má za Roman Luknár prišiel v Roman Luknár sa v Roman Luknár si prebral Roman Luknár je hlavnou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Miroslav Vacula

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články