Vdova po Jiřím Pomejem (+54): Tri mesiace po pohrebe manžela... Je tehotná?! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Vdova po Jiřím Pomejem (+54): Tri mesiace po pohrebe manžela... Je tehotná?!

Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
Zdroj: Facebook A.P.
16.06.2019 13:00

PRAHA - Vdova po nedávno zosnulom hercovi a režisérovi Jiřím Pomejem Andrea (30) nedávno prekvapila fotografiou, ktorá spustila vášnivé diskusie. Spod obtiahnutých červených šiat totiž brunetke nápadne vykúka bruško. Je česká dídžejka opäť tehotná?


To, že Jiří Pomeje a jeho manželka Adrea žili už dávno pred režisérovou smrťou oddelene, nie je žiadnym tajomstvom. Pomeje roky bojoval so zákernou rakovinou a neskôr sa pridali problémy s alkoholom. Jeho manželka Andrea síce dlho stála po jeho boku, neskôr sa však rozhodla nešťastné manželstvo ukončiť a začať odznova.

Brunetka dokonca podala žiadosť o rozvod, ktorú však stiahla po tom, ako sa prevalilo, že na Pomejeho si opäť brúsi zuby zákerná choroba. K manželovi sa ale nevrátila. Svoj život naďalej žila s novým partnerom Petrom (38), s ktorým majú k sebe naozaj blízko. „Od zoznámenia sme spolu každý deň, jediný sme nevynechali. Peťo je úplne čitateľný a prehľadný. Aj keď mám narušenú dôveru k chlapom, pre neho to neplatí. Prežili sme toho spolu toľko, koľko iné páry nezažijú za päť či desať rokov," prezradila hudobníčka pre český portál eXtra.cz.

Vdova po Jiřím Pomejem
Zdroj: Instagram A.P.

Najnovšie sa na sociálnej sieti pochválila záberom, ktorý opäť rozvíril hladinu okolo brunetky a jej vzťahu s českým svalovcom. Andrea na selfie zábere pózuje v priliehavých červených šatách, ktoré obopínajú jej pás a bruško.

Možno ide len o nešťastný uhol, z ktorého je fotka snímaná, no bruško známej dídžejky, ktorá sa udržiava v perfektnej forme, tentokrát pôsobí akosi vypuklejšie. Špekulácie o tom, či je Andrea Pomeje v radostnom očakávaní, tak ihneď zaplavili české médiá. Andrea si navyše na fotografii šaty drží tak, akoby chcela na vykúkajúce krivky poukázať.

Vdova po Jiřím Pomejem
Zdroj: Instagram A.P.

Teóriu podporil aj jej partner Peter, ktorý si na brunetkinu adresu zažartoval na sociálnej sieti. „To je tak, keď prídete z práce a príde vám správa od ženy, že má chuť na čerešne... Tak čo? Tak sa proste zoberiete a idete natrhať čerešničky," napísal. A práve tehotné ženy sú známe svojimi náhlymi chuťami a muži im v tom období splnia naozaj všetko. Následne sa na Instagrame Peter svojím úlovkom aj pochválil.

Vdova po Jiřím Pomejem
Zdroj: Instagram P.P.

Či ide v prípade mladej vdovy o tehotenské chute a k malej Aničke (5), ktorú má práve so zosnulým manželom, pribudne súrodenec, alebo sa len o čosi viac najedla, to sa ukáže v najbližších mesiacoch.


Galéria

Andrea Pomeje Andrea Pomeje našla istotu Fotka Andrei Pomeje rozprúdila Petr Plaček si na Andrea Pomeje sa pýši Andrea Pomeje má päťročnú Andrea Pomeje a Petr Andrea Pomeje a Petr

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram A.P., Instagram P.P., profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články