Pallovej sestra musela náhle odísť zo svadby: Z obradu rovno na pohotovosť! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Pallovej sestra musela náhle odísť zo svadby: Z obradu rovno na pohotovosť!

Katarína Mihalová Manová musela utekať zo svadby.
Katarína Mihalová Manová musela utekať zo svadby.
Zdroj: Jan Zemiar
21.05.2019 09:00

BRATISLAVA - Nepríjemne sa skončila sobota pre sestru prominentnej doktorky Aleny Pallovej (38), Katku Mihalovú Manovú (30). Tá bola spoločne s manželom na svadbe svojich priateľov. Kvôli chorému synovi však musela dojímavé zážitky vymeniť za návštevu nemocnice.


Jedna z najkrajších žien planéty za rok 2006 mala poriadne perný víkend. Už od piatkovej noci totiž ich syna Mirka trápila nepríjemná choroba. "Cez noc sme sa striedali k Mirkovi, ktorý vracal a horúčkoval, ráno som myslela, že padnem od únavy," posťažovala sa ešte v sobotu ráno Katka na sociálnej sieti. "Pevne verím, že Miruško už bude v poriadku," zadúfala, a keďže sa synčekovi polepšilo, dvojica sa nakoniec rozhodla svadby v Bratislave zúčastniť.

Pallovej sestra musela náhle
Zdroj: Instagram K.M.

Modelke a jej manželovi to vo svadobný deň ich priateľov naozaj pristalo. Počasie sa počas víkendu tiež umúdrilo a Katka tak mohla všetkých ohúriť tenučkými šatami poriadne odvážneho strihu. Len čo však skončil svadobný obrad, kráska sa ledva stihla odfotiť so svojimi kamarátkami a už aj musela spoločnosť opustiť. Malému Mirkovi sa počas dňa opäť pohoršilo a blondínka tak musela s malým pacientom navštíviť lekára. "Výsledok zápal stredného ucha, prepichnutá membrána, zahnisané," aktualizovala kráska situáciu prostredníctvom svojho profilu.

Pallovej sestra musela náhle
Zdroj: Instagram K.M.

Snáď sa malému Mirkovi čoskoro polepší.

Zachovali by ste sa v podobnej situácii rovnako?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 515Galéria

Katarína Mihalová Manová musela Katarína Mihalová Manová zvolila Katarína Mihalová Manová sa Katarína Mihalová Manová s Po vyšetrení syna Katarína Katarína Manová si fotky Pre Katarínu Mihalovú Manovú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Ján Zemiar, Instagram K.M.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články