Manová pri odchode z pôrodnice za hviezdu: Wau, rodila ona vôbec?! | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Manová pri odchode z pôrodnice za hviezdu: Wau, rodila ona vôbec?!

Katarína Manová
Katarína Manová
15.09.2016 13:00

BRATISLAVA - Fíha, tá sa teda nezdá! Sestra známej lekárky a majiteľky estetickej kliniky Aleny Pallovej (35), Katarína Manová (29) pred pár dňami porodila svojho prvého potomka. Kráska aj dieťa sú v poriadku, a tak bývalú Miss Intercontinental v pondelok prepustili z nemocnice. Nám sa podarilo nafotiť blondínku pri tom, ako opúšťala súkromnú kliniku a neuveríte, ako pri odchode vyzerala. Z jej výzoru vám padne sánka!


To sa len tak nevidí! Každá žena počas tehotenstva priberie niekoľko kíl. Niektoré viac, iné menej. A zhodiť ich po pôrode je pre mnohé poriadne ťažké a stresujúce. Ale to sa zjavne netýka bývalej víťazky súťaže krásy Kataríny Manovej, ktorá pár dní po pôrode vyzerá tak štíhlo, akoby vôbec ani nebola tehotná.

V pondelok poobede sme ju totižto pristihli pri odchode zo súkromnej kliniky v Bratislave, kde pred pár dňami predčasne porodila svoje prvé dieťa. Hoci sa chlapček narodil v 8.mesiaci a kráska prežívala ťažké dni, dieťatko aj mamička sú v poriadku, a tak si ich ocino prišiel odviesť domov. Ak by ste čakali, že Katarína bude po pôrode zničená a odíde rovno v papučiach, boli by ste poriadne prekvapení.

Sestra známej doktorky Aleny Pallovej odchádzala z nemocnice doslova ako hollywoodska hviezda. Nahodená v ružových minišatách so sexi rozparkom a vo vysokých podpätkoch vyzerala, akoby vôbec ani nerodila. No, klobúk dole Katarína, vyzerať takto pár dní po pôrode sa nepodarí každej žene...

Katarína Manová štíhla v sexi outfite pár dní po pôrode.
Manová pri odchode z

Prekvapil vás výzor Manovej pár dní po pôrode?

68 % nie
áno 32 %

Hlasovalo: 321Galéria

Katarína Manová Katarína Manová štíhla v Katarína Manová so svojím Katarína Manová s manželom Katarína Manová s manželom

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články