Slovenská sexica odhodila podprsenku: Holými prsiami dráždila na verejnosti! | Topky.sk

Piatok, 19. júl 2019. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Slovenská sexica odhodila podprsenku: Holými prsiami dráždila na verejnosti!

Zuzana Nemec Kollárová
Zuzana Nemec Kollárová
Zdroj: Instagram L.N.K.
15.05.2019 00:10

BRATISLAVA - Nie je to tak dávno, čo Zuzana Kollárová (28) zvíťazila v súťaži Miss Universe. Ročník 2016 bol pre ňu skutočne úspešný a zapísala sa do pamäti mnohých Slovákov. Potom, čo sa nechala vylepšiť, strhla na seba pozornosť najmä mužského pokolenia. A tú pútala aj nedávno na dovolenke v zahraničí.


Počasie na Slovensku je posledné dni ako na hojdačke a nevyhnali by ste doň ani psa, nie to ešte sexi krásku s roztomilou tváričkou. Zuzana Nemec Kollárová sa rozhodla vyhriať si kosti aj s manželom v zahraničí, kde si užíva oddych, slnko, ale aj pozornosť okoloidúcich.

To, že má Zuzana poriadne našlapaný dekolt, nie je žiadnym tajomstvom a už na prvý pohľad je jasné, že kráska si k nemu dopomohla. Práve svojimi bujnými vnadami dráždila spoludovolenkárov na pláži, kde odhodila vrchný diel plaviek a vyzývavo si čítala knihu. Napriek tomu, že na fotke vidno z jej guľatých pŕs len bočnú časť, okoloidúci museli mať spredu omnoho lepší výhľad!

Zuzana Nemec Kollárová dráždi na verejnosti hore bez.
Slovenská sexica odhodila podprsenku:
Zdroj: Instagram Z.N.

Zvyknete sa opaľovať hore bez?


Galéria

Zuzana Nemec Kollárová Zuzana Nemec Kollárová dráždi Zuzana Nemec Kollárová si Zuzana Nemec Kollárová sa Bujný dekolt Zuzany Kollárovej Zuzana Kollárová zvíťazila v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články